18:21 19.02.2021

У понад 60% українців сімейний фінансовий стан суттєво погіршився через підвищення тарифів на житлокомпослуги - опитування КМІС та SOCIS

2 хв читати

Київ. 19 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - У 61,5% опитаних сімейний фінансовий стан суттєво погіршився через підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Такими є результати загальнонаціонального дослідження, спільно проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) і центром SOCIS 11-16 лютого 2021 року і представленого на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

У зв'язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги, передусім ціни на газ та опалення, у 61,5% населення сімейний фінансовий стан суттєво погіршився, 26,7% зазначили, що погіршився несуттєво, у 10,3% опитаних підвищення тарифів не позначилося на фінансовому стані.

Згідно з даними опитування, 42,1% українців заявляють, що грошей у їхній сім'ї вистачає лише на проживання. Водночас 29,6% респондентів зазначили, що коштів вистачає лише на продукти харчування, а 24,5% вистачає на все необхідне, 2,7% заявили, що живуть у цілковитому достатку.

Що стосується мовного питання в побуті, то 52,7% респондентів відповіли, що розмовляють удома переважно українською, 23,5% - російською, 22,5% - і українською, і російською і лише 1,2% відповіли, що використовують іншу мову спілкування.

Також 48,6% українців назвали порушенням закону набуття подвійного громадянства, 27,8% респондентів не проти набуття подвійного громадянства будь-якої країни, включно з російським, 17,4% підтримали ідею про набуття подвійного громадянства країн Європейського Союзу, США і Канади, але із забороною мати подвійне громадянство з Росією, 5,8% опитаних не змогли визначитися з відповіддю.

Соціологічне дослідження проводили центр SOCIS та КМІС на всій території України, окрім окупованих територій АР Крим, частини Донецької та Луганської областей методом телефонного інтерв'ю CATI. Було опитано 3000 респондентів. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку від 18 років. Статистична похибка вибірки становить +/- 1,8%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Понад 20% українців підтримали б партію "Слуга народу" на парламентських виборах - соцопитування

Філарет до влади: Ви так само поступаєте з Київським патріархатом, як російська влада в Криму і на Донбасі

Пацієнти закликають державу виконувати зобов'язання перед пацієнтами з орфанними захворюваннями, зокрема пацієнтами зі СМА

АРМА виступає за надання їй права визначатися з реалізацією активів

"Євросолідарність" лідирує в електоральному рейтингу українських партій - дослідження КМІС та SOCIS

Темою РНБО має бути не доля Шарія або телеканалу "Прямий", а питання Кабміну, вважає експерт

Україні варто розвивати відносини з Індією і Туреччиною - експерти

Майже половина українців вважають корупцію головною перешкодою для розвитку країни - опитування

Більше ніж половина українців не мають наміру продавати власні земельні паї після відкриття ринку землі - соцопитування

44% українців готові відмовитися від вакцинації від COVID-19 - соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА