18:21 19.02.2021

У понад 60% українців сімейний фінансовий стан суттєво погіршився через підвищення тарифів на житлокомпослуги - опитування КМІС та SOCIS

2 хв читати

Київ. 19 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - У 61,5% опитаних сімейний фінансовий стан суттєво погіршився через підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Такими є результати загальнонаціонального дослідження, спільно проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) і центром SOCIS 11-16 лютого 2021 року і представленого на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

У зв'язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги, передусім ціни на газ та опалення, у 61,5% населення сімейний фінансовий стан суттєво погіршився, 26,7% зазначили, що погіршився несуттєво, у 10,3% опитаних підвищення тарифів не позначилося на фінансовому стані.

Згідно з даними опитування, 42,1% українців заявляють, що грошей у їхній сім'ї вистачає лише на проживання. Водночас 29,6% респондентів зазначили, що коштів вистачає лише на продукти харчування, а 24,5% вистачає на все необхідне, 2,7% заявили, що живуть у цілковитому достатку.

Що стосується мовного питання в побуті, то 52,7% респондентів відповіли, що розмовляють удома переважно українською, 23,5% - російською, 22,5% - і українською, і російською і лише 1,2% відповіли, що використовують іншу мову спілкування.

Також 48,6% українців назвали порушенням закону набуття подвійного громадянства, 27,8% респондентів не проти набуття подвійного громадянства будь-якої країни, включно з російським, 17,4% підтримали ідею про набуття подвійного громадянства країн Європейського Союзу, США і Канади, але із забороною мати подвійне громадянство з Росією, 5,8% опитаних не змогли визначитися з відповіддю.

Соціологічне дослідження проводили центр SOCIS та КМІС на всій території України, окрім окупованих територій АР Крим, частини Донецької та Луганської областей методом телефонного інтерв'ю CATI. Було опитано 3000 респондентів. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку від 18 років. Статистична похибка вибірки становить +/- 1,8%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Понад половина українців вважають, що з нагоди завершення війни 1941-1945 років слід відзначати День Перемоги 9 травня - опитування

Зеленський і Бойко очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

Пілотний проект щодо Національної інфраструктури геопросторових даних презентують у травні - міністр агрополітики

Земельна реформа без своєчасного ухвалення судової реформи та розвитку інфраструктури матиме негативні наслідки - політологи

Ми хочемо справедливості й дізнатися причину потрапляння до санкційних списків - "Прометей"

До ВР упевнено проходять чотири партії - UIF

Зеленський очолює президентський рейтинг із 28% - опитування UIF

Конкурс "Міс Україна-2021" відбудеться в жовтні

Вступ України до НАТО підтримують 43% українців - опитування

Нарощування військ РФ на кордонах становить загрозу нападу, вважають 45% опитаних українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА