18:21 19.02.2021

У понад 60% українців сімейний фінансовий стан суттєво погіршився через підвищення тарифів на житлокомпослуги - опитування КМІС та SOCIS

2 хв читати

Київ. 19 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - У 61,5% опитаних сімейний фінансовий стан суттєво погіршився через підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Такими є результати загальнонаціонального дослідження, спільно проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) і центром SOCIS 11-16 лютого 2021 року і представленого на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

У зв'язку з підвищенням тарифів на комунальні послуги, передусім ціни на газ та опалення, у 61,5% населення сімейний фінансовий стан суттєво погіршився, 26,7% зазначили, що погіршився несуттєво, у 10,3% опитаних підвищення тарифів не позначилося на фінансовому стані.

Згідно з даними опитування, 42,1% українців заявляють, що грошей у їхній сім'ї вистачає лише на проживання. Водночас 29,6% респондентів зазначили, що коштів вистачає лише на продукти харчування, а 24,5% вистачає на все необхідне, 2,7% заявили, що живуть у цілковитому достатку.

Що стосується мовного питання в побуті, то 52,7% респондентів відповіли, що розмовляють удома переважно українською, 23,5% - російською, 22,5% - і українською, і російською і лише 1,2% відповіли, що використовують іншу мову спілкування.

Також 48,6% українців назвали порушенням закону набуття подвійного громадянства, 27,8% респондентів не проти набуття подвійного громадянства будь-якої країни, включно з російським, 17,4% підтримали ідею про набуття подвійного громадянства країн Європейського Союзу, США і Канади, але із забороною мати подвійне громадянство з Росією, 5,8% опитаних не змогли визначитися з відповіддю.

Соціологічне дослідження проводили центр SOCIS та КМІС на всій території України, окрім окупованих територій АР Крим, частини Донецької та Луганської областей методом телефонного інтерв'ю CATI. Було опитано 3000 респондентів. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку від 18 років. Статистична похибка вибірки становить +/- 1,8%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рудик: До з'їзду партії "Голос" були допущені всі делегати

Ніхто з нардепів, які заявили про вихід із "Голосу", не подавав заяву про вихід із фракції - Железняк

Половина харків'ян відзначають поліпшення ситуації в місті за півроку, понад половина довіряє Терехову - опитування

Підозри на адресу Медведчука ґрунтуються на доказах, зібраних неуповноваженим органом - адвокати

Позбавлення архітекторів авторських прав загрожує безпеці під час будівництва - Спілка архітекторів

Сторона захисту вважає необґрунтованою підозру стосовно "голосіївського стрілка" - адвокат

Адвокат заявила про психологічний тиск на "голосіївського стрілка" в СІЗО

Влада активно просуває нинішнього голову ДФС на посаду голови БЕБ - Данилюк

Понад половина українців вважає, що судовий процес у справі Медведчука буде затягнутим і без реального вирішення - опитування

До ВР проходять "Слуга народу", "ОПЗЖ", "Європейська солідарність" і "Батьківщина" - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА