13:25 04.03.2021

Переважна більшість українців вважають підвищення тарифів у країні необґрунтованим - соцопитування

2 хв читати

(розширена, додано текст 3-6-го абзаців)

Київ. 4 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 86,4% населення України вважають підвищення тарифів на газ, тепло й опалення з 1 січня 2021 року необґрунтованим і невідповідним поточній економічній ситуації в країні, свідчать дані соціологічного опитування респондентів, проведеного центром "Соціальний моніторинг" з 19 до 28 лютого, презентовані в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Водночас 7,5% українців підтримують підвищення тарифів в умовах поточної економічної ситуації в країні. 6,1% респондентів не змогли визначитися з відповіддю.

Водночас саме зростання тарифів на комунальні послуги 82,3% опитаних українців розцінюють найбільш важливою проблемою в країні.

Зазначено, що 76,4% українців не підтримують узяті перед Міжнародним валютним фондом Україною зобов'язання щодо впровадження ринкових цін на газ, тепло й опалення, 13,1% підтримують, 10,5% не змогли визначитися з відповіддю.

У свою чергу 81,% респондентів вважають головною проблему підвищення цін та інфляцію, 79,6% - падіння економіки, 76,7% - воєнний конфлікт на Донбасі, 69,9% - безробіття, 66,7% - корупцію, 64,9% - збагачення олігархів, 62,4% - зростання податків і зборів, 60,7 - недостатній рівень професіоналізму влади, 58,6 - соціальну несправедливість, 58,4 - темпи реалізації реформ в країні.

Як засвідчує соціологія, 77,1% опитаного населення України, переважно з південних, східних регіонів і Донбасу, упевнені, що країна рухається в неправильному напрямі, 22,9%, переважно з центральних і західних регіонів, вважають, що в правильному.

Соціологічне опитування здійснював центр "Соціальний моніторинг" із 19 до 28 лютого методом індивідуального інтерв'ю за місцем проживання серед 3 017 респондентів у всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму. Статистична похибка становить від 1,1% до 1,9%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Український фармринок у 2020 році зріс на 13% - експерти

У Києві презентували Центр координації соцдопомоги Вітольда Фокіна

Понад половина українців готові вакцинуватися, якщо повірять ефективності вакцини

За Зеленського готові знову голосувати 29% опитаних українців

Більшість українців вважають розвиток подій у країні неправильним - соцопитування

Половина населення України не готова вакцинуватися від COVID-19 - соцопитування

В Україні запускають експертну платформу для допомоги містам у реалізації великих інфраструктурних проектів

Глава "Глуско Україна" очікує тривалого простою роботи АЗС Glusco

Рішення про санкції не повинні використовуватися для переслідування політичних і громадських діячів - заява колишніх політв'язнів

Друкувати книжку на принтері невигідно, тому нелогічно стягувати авторський збір з імпортера принтера - спілка українських підприємців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА