13:25 04.03.2021

Переважна більшість українців вважають підвищення тарифів у країні необґрунтованим - соцопитування

2 хв читати

(розширена, додано текст 3-6-го абзаців)

Київ. 4 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 86,4% населення України вважають підвищення тарифів на газ, тепло й опалення з 1 січня 2021 року необґрунтованим і невідповідним поточній економічній ситуації в країні, свідчать дані соціологічного опитування респондентів, проведеного центром "Соціальний моніторинг" з 19 до 28 лютого, презентовані в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Водночас 7,5% українців підтримують підвищення тарифів в умовах поточної економічної ситуації в країні. 6,1% респондентів не змогли визначитися з відповіддю.

Водночас саме зростання тарифів на комунальні послуги 82,3% опитаних українців розцінюють найбільш важливою проблемою в країні.

Зазначено, що 76,4% українців не підтримують узяті перед Міжнародним валютним фондом Україною зобов'язання щодо впровадження ринкових цін на газ, тепло й опалення, 13,1% підтримують, 10,5% не змогли визначитися з відповіддю.

У свою чергу 81,% респондентів вважають головною проблему підвищення цін та інфляцію, 79,6% - падіння економіки, 76,7% - воєнний конфлікт на Донбасі, 69,9% - безробіття, 66,7% - корупцію, 64,9% - збагачення олігархів, 62,4% - зростання податків і зборів, 60,7 - недостатній рівень професіоналізму влади, 58,6 - соціальну несправедливість, 58,4 - темпи реалізації реформ в країні.

Як засвідчує соціологія, 77,1% опитаного населення України, переважно з південних, східних регіонів і Донбасу, упевнені, що країна рухається в неправильному напрямі, 22,9%, переважно з центральних і західних регіонів, вважають, що в правильному.

Соціологічне опитування здійснював центр "Соціальний моніторинг" із 19 до 28 лютого методом індивідуального інтерв'ю за місцем проживання серед 3 017 респондентів у всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму. Статистична похибка становить від 1,1% до 1,9%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Засновники ГО "ЦНСР" висунули владі антикорупційні вимоги

Експерти медичного туризму очікують збільшення потоку іноземців до України у 2022 році

Шкідливі звички та серцево-судинні захворювання найбільше підвищують ризики постковідного синдрому - думка

"Слуга народу" та "За майбутнє" заявляють, що "ОПЗЖ" силою намагається повернути собі владу на Донеччині

Екс-співробітники ЕКА колективно звернулись до прем’єра та просять відреагувати на проблеми в агентстві

Інвестиції в агродослідження збільшують додану вартість у середньому у 32 рази – професор KSE

Україна розраховує на проведення найближчими роками дитячої шахової олімпіади - президент Федерації шахів

У Раді почесних громадян міста Києва стурбовані можливим ухваленням законопроекту про столицю в чинній редакції

73% опитаних назвали фіскалізацію найдієвішим інструментом для боротьби з нелегальним імпортом техніки - дослідження Gfk

70% опитаних компаній, які надають сервісне обслуговування техніки по гарантії, відмовляють власникам сірої електроніки - дослідження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА