13:25 04.03.2021

Переважна більшість українців вважають підвищення тарифів у країні необґрунтованим - соцопитування

2 хв читати

(розширена, додано текст 3-6-го абзаців)

Київ. 4 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 86,4% населення України вважають підвищення тарифів на газ, тепло й опалення з 1 січня 2021 року необґрунтованим і невідповідним поточній економічній ситуації в країні, свідчать дані соціологічного опитування респондентів, проведеного центром "Соціальний моніторинг" з 19 до 28 лютого, презентовані в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Водночас 7,5% українців підтримують підвищення тарифів в умовах поточної економічної ситуації в країні. 6,1% респондентів не змогли визначитися з відповіддю.

Водночас саме зростання тарифів на комунальні послуги 82,3% опитаних українців розцінюють найбільш важливою проблемою в країні.

Зазначено, що 76,4% українців не підтримують узяті перед Міжнародним валютним фондом Україною зобов'язання щодо впровадження ринкових цін на газ, тепло й опалення, 13,1% підтримують, 10,5% не змогли визначитися з відповіддю.

У свою чергу 81,% респондентів вважають головною проблему підвищення цін та інфляцію, 79,6% - падіння економіки, 76,7% - воєнний конфлікт на Донбасі, 69,9% - безробіття, 66,7% - корупцію, 64,9% - збагачення олігархів, 62,4% - зростання податків і зборів, 60,7 - недостатній рівень професіоналізму влади, 58,6 - соціальну несправедливість, 58,4 - темпи реалізації реформ в країні.

Як засвідчує соціологія, 77,1% опитаного населення України, переважно з південних, східних регіонів і Донбасу, упевнені, що країна рухається в неправильному напрямі, 22,9%, переважно з центральних і західних регіонів, вважають, що в правильному.

Соціологічне опитування здійснював центр "Соціальний моніторинг" із 19 до 28 лютого методом індивідуального інтерв'ю за місцем проживання серед 3 017 респондентів у всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму. Статистична похибка становить від 1,1% до 1,9%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рішення суду про відсторонення керівництва АРМА буде оскаржено - адвокат

Асоціації переробників м'ясомолочних продуктів звернулися до уряду з проханням розробити програму підтримки галузі

Українці вважають себе волелюбними, гостинними, патріотичними і хитрими у життєвих питаннях - дослідження

У масовій свідомості українці не вважають себе єдиним народом із росіянами - дослідження Українського інституту майбутнього

Рудик: До з'їзду партії "Голос" були допущені всі делегати

Ніхто з нардепів, які заявили про вихід із "Голосу", не подавав заяву про вихід із фракції - Железняк

Половина харків'ян відзначають поліпшення ситуації в місті за півроку, понад половина довіряє Терехову - опитування

Підозри на адресу Медведчука ґрунтуються на доказах, зібраних неуповноваженим органом - адвокати

Позбавлення архітекторів авторських прав загрожує безпеці під час будівництва - Спілка архітекторів

Сторона захисту вважає необґрунтованою підозру стосовно "голосіївського стрілка" - адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА