16:27 04.03.2021

Майже половина опитаних українців виступають за виконання владою Мінських угод щодо Донбасу - соцопитування

2 хв читати

(додано 3-5-й абзаци)

Київ. 4 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 45,3% населення України вважають за необхідне виконання Україною Мінських угод щодо врегулювання ситуації на Донбасі, свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" із 19 до 28 лютого.

Згідно з даними дослідження, результати якого були презентовані на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у четвер, 28,7% респондентів виступають за те, щоб Україна вийшла з переговорного процесу, 26% опитаних не змогли відповісти.

Серед вирішень проблеми окупованих територій 32,6% українців розглядають такий варіант, як надання цим територіям особливого статусу та автономію в складі України, 27,2% визнають необхідність ізоляції ОРДЛО, 22,1% вважають за необхідне продовження бойових дій до повного відновлення Україною контролю над окупованими територіями, а 18,1% не змогли відповісти.

У питанні подолання військового конфлікту 64,8% українців бачать необхідність продовження Україною прямих переговорів із Російською Федерацією, 25,6% не бачать такої необхідності, 9,6% не змогли дати відповідь.

При цьому про необхідність переговорів із представниками ОРДЛО з метою встановлення миру на Донбасі заявили 48,2% українців, 41,7% не бачать у цьому сенсу, 10,1% не змогли відповісти.

Соціологічне опитування проводилося Центом "Соціальний моніторинг" із 19 до 28 лютого методом індивідуального інтерв'ю за місцем проживання серед 3017 респондентів у всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму.

Статистична похибка становить від 1,1% до 1,9%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Диджитал-інструмент "Карта руйнувань" оприлюднив дані 1500 постраждалих через війну об'єктів в Україні

"Реєстр руйнувань" буде запущено в червні – заступник міністра інфраструктури

Травми репродуктивної системи становлять до 5-6% поранень військовослужбовців - експерти

Собівартість будівництва житла за проєктом "Байден" становитиме $750/кв. м – Академія будівництва України

Блокування на розрахункових рахунках Мегабанку близько 0,5 млрд грн коштів "Укренергомашин" може зірвати модернізацію ДніпроГЕС - Суботін

Надходження на коррахунок Мегабанку з початку війни становлять 1,2 млрд грн

Благодійний фонд МХП спрямує 3,5 млн грн на гранти малим підприємцям в 11 областях України

Україні варто знизити податкове навантаження на фонд оплати праці до 10% замість скорочення корпоративних податків - думка

ІТ-містечко планують побудувати на Львівщині на території 8 га

КНУБА готуватиме бакалаврів за скороченою трирічною програмою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА