14:31 11.03.2021

Офіс президента поставив завдання СБУ сфабрикувати справу проти Порошенка, стверджують його адвокати

2 хв читати

Офіс президента України поставив Службі безпеки України сфабрикувати чергову справу проти лідера партії "Європейська солідарність", п'ятого президента України (2014-2019 рр.) Петра Порошенка, повідомив на брифінгу в агентстві "Інтерфакс-Україна" адвокат політика Ілля Новіков.

Він також зазначив, що в Офісі генпрокурора шукають того, хто погодиться підписати підозру. "Зараз, за нашою інформацією, СБУ доручено якнайшвидше знайти щось на Порошенка... Це повністю збігається з тим, що ми бачимо в поведінці і СБУ, і Офісу президента, і Офісу генпрокурора. Офіс президента активно шукає в Офісі генпрокурора того, хто піде на співпрацю з ними та піде на підписання підозри Порошенку. Тому що після усіх подій 2019-го, і особливо 2020-го охочих робити це очевидно не так багато, як раніше", - сказав Новіков.

Як повідомляється на сайті "Євросолідарність", адвокат Ігор Головань, у свою чергу, зазначив, що для виконання завдань щодо переслідування Порошенка Державне бюро розслідувань (ДБР) грубо порушує закон і користується "прикриттям" Печерського районного суду Києва.

"Фактично поставлено поза законом усю діяльність центрального апарату ДБР. Тому що вони ж не можуть звертатися в різні суди, вони звертаються тільки до Печерського, і не лише в справах Петра Порошенка, а й усіх інших", - сказав він.

Захисник Порошенка також стверджує, що під час звіту у Верховній Раді в. о. директора ДБР Олексій Сухачов збрехав народним депутатам, заявивши, що місцезнаходження ДБР визначається відповідно до роз'яснення Верховного Суду України за місцем юридичної адреси. Він наголосив, що в отриманій з Верховного Суду відповіді на запит адвокатів такого роз'яснення немає.

Адвокат Ігор Головань нагадав, що нещодавно Київський апеляційний суд відмовив у клопотанні представнику прокуратури й підтвердив, що справи, які розслідує ДБР, має розглядати Шевченківський районний суд Києва, а не Печерський. "Уся діяльність ДБР, яка ведеться зараз та яка штучно підводиться під підсудність Печерського суду, є незаконною", - сказав він.

Захисник також закликав перевірити інформацію, чи проводить Зеленський щотижневі наради зі своїми силовиками та чи обговорюється на них пошук і створення штучного компромату на Порошенка. "Це сьогодні досить важливий показник того, що відбувається загалом у керівництві Офісу президента та силових відомств", - резюмував Новіков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

65% українців вважають нашу перемогу дуже ймовірною - результати соцдослідження

За два роки війни в Україні з'явилося понад 300 МВт домашніх і 90 МВт промислових СЕС - голова правління АСЕУ

"Кліар Енерджі" так і не вдалося повернути в мережу три ТЕС на біомасі 22 МВт через проблеми із сировиною - голова наглядової ради

В Україні до кінця 2024 р. за підтримки держави можна встановити до 500 МВт СЕС - голова правління АСЕУ

Українські експортери та Кабмін мають прискорити декарбонізацію з урахуванням вступу в дію в ЄС механізму CBAM з 2026 р

"Кліар Енерджі" до кінця року має намір встановити газопоршневу генерацію на 80 МВт - голова наглядової ради

Обов'язкове використання щонайменше 5% біопалива в автобензині принесе до бюджету понад $1 млрд щорічно - президент "МХП Еко Енерджі"

Свинарство має всі шанси повернутися до рекордних показників виробництва та вийти на експорт

Підприємці готові долучитися до розроблення найкращих практик розвитку бізнесу, але Кабмін намагається їх не чути - голова київського "УДАРу"

У Києві презентовано оцінку громадської думки щодо діяльності українських органів влади та інститутів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА