12:18 21.04.2021

Вступ України до НАТО підтримують 43% українців - опитування

2 хв читати

43% українців повністю підтримують ідею про вступ України до НАТО, свідчать дані соціологічного дослідження про ставлення українського суспільства до ескалації конфлікту на Донбасі, проведеного Українським інститутом майбутнього (UIF) за сприяння "Нью Імідж маркетинг груп".

За даними опитування, результати якого презентували в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу, ще 21% респондентів зазначив, що, найімовірніше, підтримує ідею про приєднання України до альянсу, 7% - скоріше не підтримують, 12% - зовсім не підтримують, 12% - не мають однозначної думки з цього питання.

7% опитаних повністю впевнені в тому, що Україна вступить до НАТО найближчим часом (до року), 28% вважають, що вступ можливий, 37% - що вступ можливий, але не в найближчі роки, 14% - що вступ до НАТО малоймовірний, 14% - що не вірять у вступ України до НАТО.

Опитування проводили на всій території України, крім тимчасово непідконтрольних територій частини Донецької та Луганської областей, окупованої АР Крим, у ньому взяли участь 1 148 респондентів.

Дослідження проводили методом онлайн-опитування за інтерактивною структурованою анкетою, посилання на яку відправляли потенційним респондентам із бази даних. Вибірка - багатоступенева, комбінована - пропорційно стратифікована за регіонами, із квотним скринінгом на ступені відбору респондента.

Вибірка репрезентує доросле населення України інтернет-користувачів віком 18 років і старше. Статистична похибка з імовірністю 0.95 не перевищує 3,5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Російська влада систематично проводить політику переселення українців з окупованих територій до РФ - аналітичний звіт

65% українців вважають нашу перемогу дуже ймовірною - результати соцдослідження

За два роки війни в Україні з'явилося понад 300 МВт домашніх і 90 МВт промислових СЕС - голова правління АСЕУ

"Кліар Енерджі" так і не вдалося повернути в мережу три ТЕС на біомасі 22 МВт через проблеми із сировиною - голова наглядової ради

В Україні до кінця 2024 р. за підтримки держави можна встановити до 500 МВт СЕС - голова правління АСЕУ

Українські експортери та Кабмін мають прискорити декарбонізацію з урахуванням вступу в дію в ЄС механізму CBAM з 2026 р

"Кліар Енерджі" до кінця року має намір встановити газопоршневу генерацію на 80 МВт - голова наглядової ради

Обов'язкове використання щонайменше 5% біопалива в автобензині принесе до бюджету понад $1 млрд щорічно - президент "МХП Еко Енерджі"

Свинарство має всі шанси повернутися до рекордних показників виробництва та вийти на експорт

Підприємці готові долучитися до розроблення найкращих практик розвитку бізнесу, але Кабмін намагається їх не чути - голова київського "УДАРу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА