12:18 21.04.2021

Вступ України до НАТО підтримують 43% українців - опитування

2 хв читати

43% українців повністю підтримують ідею про вступ України до НАТО, свідчать дані соціологічного дослідження про ставлення українського суспільства до ескалації конфлікту на Донбасі, проведеного Українським інститутом майбутнього (UIF) за сприяння "Нью Імідж маркетинг груп".

За даними опитування, результати якого презентували в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу, ще 21% респондентів зазначив, що, найімовірніше, підтримує ідею про приєднання України до альянсу, 7% - скоріше не підтримують, 12% - зовсім не підтримують, 12% - не мають однозначної думки з цього питання.

7% опитаних повністю впевнені в тому, що Україна вступить до НАТО найближчим часом (до року), 28% вважають, що вступ можливий, 37% - що вступ можливий, але не в найближчі роки, 14% - що вступ до НАТО малоймовірний, 14% - що не вірять у вступ України до НАТО.

Опитування проводили на всій території України, крім тимчасово непідконтрольних територій частини Донецької та Луганської областей, окупованої АР Крим, у ньому взяли участь 1 148 респондентів.

Дослідження проводили методом онлайн-опитування за інтерактивною структурованою анкетою, посилання на яку відправляли потенційним респондентам із бази даних. Вибірка - багатоступенева, комбінована - пропорційно стратифікована за регіонами, із квотним скринінгом на ступені відбору респондента.

Вибірка репрезентує доросле населення України інтернет-користувачів віком 18 років і старше. Статистична похибка з імовірністю 0.95 не перевищує 3,5%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Абсолютна більшість українців виступає проти продажу землі та за референдум - соціологи

Понад половина українців вважають, що з нагоди завершення війни 1941-1945 років слід відзначати День Перемоги 9 травня - опитування

Більше ніж половина українців називає війну Радянського Союзу проти нацистської Німеччини "Великою Вітчизняною війною" - опитування

Зеленський і Бойко очолюють рейтинг кандидатів на президентських виборах - опитування

До ВР проходять чотири партії: "Слуга народу", "ОПЗЖ", "Європейська солідарність" і "Батьківщина" - опитування

Пілотний проект щодо Національної інфраструктури геопросторових даних презентують у травні - міністр агрополітики

Земельна реформа без своєчасного ухвалення судової реформи та розвитку інфраструктури матиме негативні наслідки - політологи

Ми хочемо справедливості й дізнатися причину потрапляння до санкційних списків - "Прометей"

До ВР упевнено проходять чотири партії - UIF

Більшість українців вважають курс розвитку країни неправильним - опитування UIF

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА