11:37 05.05.2021

Понад половина українців вважають, що з нагоди завершення війни 1941-1945 років слід відзначати День Перемоги 9 травня - опитування

2 хв читати

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Понад 50% українців вважають, що з нагоди завершення війни 1941-1945 років слід відзначати День Перемоги 9 травня, свідчать результати опитування населення України, проведеного "Українською соціологічною групою" з 27 квітня до 2 травня 2021 року і презентованого на онлайн прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу.

Згідно з дослідженням, 52,3% опитаних вважають, що з нагоди завершення війни слід відзначати День Перемоги 9 травня і 16,2% за краще святкувати День пам'яті та примирення 8 травня. Водночас 30,1% респондентів вважають, що слід відзначати обидва свята.

Крім того, 73,4% респондентів повідомили, що 9 травня особисто для них має велике значення. "Просто вихідним днем" й "офіційним святом" вважають 9 травня 18,3% опитаних. Також 6,5% українців не вважають цей день святом, а сприймають його як пережиток минулого.

Згідно з опитуванням, більшість українських громадян мають намір святкувати 9 травня цього року. Так, дві третини опитаних (63,4%) "однозначно будуть" або "скоріше будуть" відзначати свято День Перемоги.

"Українська соціологічна група" провела опитування в усіх областях України, за винятком АР Крим (в Донецькій і Луганській областях опитування проводилося на підконтрольній території). Загалом було опитано 1 220 респондентів віком від 18 років і старше.

Метод проведення опитування - індивідуальне інтерв'ю "віч-на-віч" за місцем проживання респондента (на дому). Статистична похибка не перевищує 3,0%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Відсутність домовленостей Байдена та Путіна щодо України - краще, ніж домовленості на користь Росії, - політолог

Постковідну реабілітацію необхідно розпочинати ще під час хвороби - думка

Правозахисники вимагають виключення деяких людей, яких вважають помилково внесеними до санкційних списків рішенням РНБО від 14 травня 2021 року

Майже половина українців користуються українською мовою в побуті - опитування

До ВР точно проходять "Слуга народу", "ОПЗЖ", "ЄС", "Батьківщина" - опитування

"Голос" планує 14 червня зареєструвати у ВР пакет законопроектів для боротьби з олігархами

Байден і Путін у Женеві домовлятимуться про правила конфронтації США та РФ, зокрема стосовно України - політологи

У столиці створили "Рух ветеранів Києва"

Держбанки не готові фінансувати ВДЕ-генерацію за "зеленим" тарифом до врегулювання ситуації з платежами

Можливості безпечної реінтеграції тимчасово окупованих територій України мають опрацьовувати суспільство й держава вже сьогодні - політолог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА