14:10 14.07.2021

Майже половина українців не вбачає необхідності в проведенні дострокових виборів ні президента, ні парламенту - дослідження

2 хв читати

Київ. 14 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 49,9% громадян України не вбачають необхідності у проведенні дострокових виборів президента України, свідчить соціологічне дослідження Центру "Соціальний моніторинг", проведене з 29 червня до 9 липня.

Згідно з презентованим в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу опитуванням, за дострокове проведення виборів президента виступають 39,5% опитаних, 10,6% не змогли дати відповідь. Для порівняння в січні поточного року за таку необхідність виступали 43,1%, проти - 45,8%.

Що стосується проведення дострокових виборів до Верховної Ради, то 44,3% виступають "за", 45,3% - "проти", 10,4% не змогли визначитися. Для порівняння в січні поточного року за таку необхідність виступали 38,1%, проти - 50,6%.

Якби вибори до українського парламенту відбувалися найближчими днями, то 70,8% респондентів відповіли ствердно, 17,7% - негативно, 9,9% - не змогли відповісти, 1,6% - відмовилися відповідати.

Якби найближчої неділі відбувалися вибори до Верховної Ради, то 25,8% проголосували б за партію "Слуга народу", 15,9% за "Опозиційну платформу - За життя", 15,5% за "Європейську солідарність", 11,9% за "Батьківщину", 5,8% за "Силу і честь". Решта партій не пройшли б 5-відсоткового бар'єру. Водночас 14,3% не змогли визначитися з вибором партії, ще 13,1% зовсім не голосували б.

Соціологічне дослідження проводили у всій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і АР Крим серед людей старше 18 років методом особистого інтерв'ю за місцем проживання опитуваних. Вибіркова сукупність становила 3011 респондентів.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Понад чверть українців за автономію ОРДЛО, така сама кількість - за їхню ізоляцію - соцопитування Центру "Соціальний моніторинг"

До Верховної Ради проходять п'ять партій - соцопитування Центру "Соціальний моніторинг"

Україна очікує приєднання до європейської Конвенції про процедуру спільного транзиту в II кв.-2022 - представник Держмитслужби

Запровадження європейських принципів роботи є одним з основних напрямків реформування митниці - круглий стіл

У Москві планується провести мітинг проти арешту українців в окупованому Криму

Пацієнти закликають депутатів ухвалити в цілому законопроект про договори керованого доступу

Біогаз і біометан мають замістити імпорт природного газу - президент "МХП Еко Енерджи"

Коли перші особи країни роблять таємницю принципом управління, це дуже сумно - політолог

BWT інвестує до EUR5 млн в автомати з розливу очищеної води

Коли перші особи країни роблять таємницю принципом управління, це дуже сумно - політолог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА