15:33 14.07.2021

Близько 70% українців переконані, що зустріч Зеленського і Путіна допоможе врегулюванню ситуації на Донбасі - опитування

1 хв читати

Київ. 14 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 67,1% опитаних українців переконані, що особиста зустріч президента України Володимира Зеленського і президента Росії Володимира Путіна посприяє врегулюванню ситуації на Донбасі, свідчить соціологічне дослідження Центру "Соціальний моніторинг", проведене з 29 червня до 9 липня і презентоване в інформаційному агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу.

При цьому 30,3% респондентів упевнені, що зустріч Зеленського і Путіна не посприяє відновленню миру в Україні, поверненню Донбасу і налагодженню добросусідських відносин із Росією, 2,6% не змогли визначитися з відповіддю.

Водночас 49,3% опитаних вважають, що Зеленський для повернення Донбасу і миру в Україні має провести особисту зустріч із представниками самопроголошених республік, 41,1% висловили сумнів в ефективності такої зустрічі, 9,6% не змогли відповісти.

Також 51% опитаних українців вважає, що виконання Мінських угод із врегулювання конфлікту на Донбасі в інтересах України, 39,6% проти такого твердження, 9,4% відмовилися відповідати.

Соціологічне дослідження проводили в усій Україні, за винятком тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та АР Крим, серед людей віком від 18 років методом особистого інтерв'ю за місцем проживання опитуваних. Вибіркова сукупність становила 3011 респондентів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Понад чверть українців за автономію ОРДЛО, така сама кількість - за їхню ізоляцію - соцопитування Центру "Соціальний моніторинг"

До Верховної Ради проходять п'ять партій - соцопитування Центру "Соціальний моніторинг"

Україна очікує приєднання до європейської Конвенції про процедуру спільного транзиту в II кв.-2022 - представник Держмитслужби

Запровадження європейських принципів роботи є одним з основних напрямків реформування митниці - круглий стіл

У Москві планується провести мітинг проти арешту українців в окупованому Криму

Пацієнти закликають депутатів ухвалити в цілому законопроект про договори керованого доступу

Біогаз і біометан мають замістити імпорт природного газу - президент "МХП Еко Енерджи"

Коли перші особи країни роблять таємницю принципом управління, це дуже сумно - політолог

BWT інвестує до EUR5 млн в автомати з розливу очищеної води

Коли перші особи країни роблять таємницю принципом управління, це дуже сумно - політолог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА