15:50 20.07.2021

Абсолютна більшість українців не схвалюють діяльність уряду - опитування

2 хв читати

Київ. 20 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 72,5% українців не схвалюють діяльність уряду, лише 13,5% оцінюють її позитивно, свідчать дані соціологічного опитування, проведеного "Українською соціологічною групою" в період із 11 до 18 липня 2021 року і презентованого в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна".

42,7% респондентів вважають, що уряд практично нічого не робить для вирішення проблем населення, 36,5% зазначають, що уряд робить ті чи інші дії, однак цього недостатньо, 11,7% опитаних впевнені, що уряд робить все можливе для населення, 9,1% не змогли відповісти.

При цьому 58,5% українців підтримують відставку Кабінету Міністрів, 26,1% її не підтримує.

Водночас 69,2% респондентів вважають, що ситуація в країні розвивається в неправильному напрямі, 24,5% - у правильному, 6,3% не змогли дати відповідь.

Серед проблем, які найбільше хвилюють населення, 62,3% опитаних відзначили високу вартість продуктів харчування та житлово-комунальних послуг, 57,4% - низький рівень доходів, 41,2% - війну на Донбасі, 32,9% - корупцію в органах державної влади, 32,1% - безробіття та неможливість знайти добре оплачувану роботу, 28,5% - недоступність медичної допомоги, 21,8% - епідемію коронавірусу (респонденти могли відзначити декілька варіантів відповідей).

Соціологічне опитування проводилося у всіх областях України (за винятком тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також Кримського півострова) серед 1224 респондентів старше 18 років. Метод опитування - індивідуальне інтерв'ю face-to-face за місцем проживання респондентів (удома). Статистична похибка не перевищує 3%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Понад 30% українців виступають за посилення повноважень президента - опитування

Майже половина українців вважає рішення, які суперечать Конституції, головною загрозою в роботі влади в найближчі три роки - опитування

Майже половина українців вважає Верховну Раду тим органом, який найбільше зловживає владою - опитування

Рішення суду про відсторонення керівництва АРМА буде оскаржено - адвокат

Асоціації переробників м'ясомолочних продуктів звернулися до уряду з проханням розробити програму підтримки галузі

Українці вважають себе волелюбними, гостинними, патріотичними і хитрими у життєвих питаннях - дослідження

У масовій свідомості українці не вважають себе єдиним народом із росіянами - дослідження Українського інституту майбутнього

Рудик: До з'їзду партії "Голос" були допущені всі делегати

Ніхто з нардепів, які заявили про вихід із "Голосу", не подавав заяву про вихід із фракції - Железняк

Половина харків'ян відзначають поліпшення ситуації в місті за півроку, понад половина довіряє Терехову - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА