12:27 21.07.2021

Понад половина українців вважає, що судовий процес у справі Медведчука буде затягнутим і без реального вирішення - опитування

2 хв читати

Київ. 21 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Понад половина українців (54,2%) вважає, що судовий процес у справі народного депутата з фракції "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука буде затягнутим і без реального вирішення, свідчать результати опитування, проведеного ГО "Київський інститут соціології громадянського суспільства "з 15 до 19 липня 2021 року.

Водночас 33,7% респондентів вважають, що суд завершиться виправдувальним вироком щодо Медведчука, а 4,8% - що вироком із реальним або умовним терміном ув'язнення. Ще 7,3% не змогли відповісти на запитання.

За даними опитування, яке презентував в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу голова ГО "Київський інститут соціології громадянського суспільства", народний депутат V скликання Олександр Ковтуненко, 33,8% українців вважають несправедливим запобіжний захід для Медведчука у вигляді цілодобового домашнього арешту з його подальшим продовженням, оскільки він важчий, ніж ступінь обвинувачення, тоді як 13,6% назвали його справедливим, а 7,5% висловилися про те, що такий запобіжний захід легший, ніж ступінь обвинувачення. Водночас 32,4% опитаних переконані, що Медведчука мали відпустити із зали суду.

Крім того, 57,5% українців підтримують думку про те, що Медведчук не винен, має бути виправданий і відновлений в усіх правах. На противагу їм 19,2% громадян України висловилися за те, що нардеп має понести кримінальне покарання, 23,3% опитаних вагалися з відповіддю.

Згідно з опитуванням, 65,5% українців назвали суд у справі Медведчука спробою влади відвернути увагу від реальних проблем, а 20,4% - реальною боротьбою із загрозами національній безпеці (15,1% вагалися з відповіддю).

Більшість респондентів, 67,1%, вважають, що вручення Медведчуку підозри, а також вибір і продовження для нього запобіжного заходу приведуть до збільшення рейтингу політика і партії "Опозиційна платформа - За життя", 11,2% висловилися на користь того, що ці події поліпшать рейтинг президента Володимира Зеленського і політсили "Слуга народу", а 21,7% - не змогли відповісти.

Опитування провела ГО "Київський інститут соціології громадянського суспільства" на замовлення американської компанії West Market Industrial LLC (США). Опитано 3000 респондентів методом CATI (Computer-assisted telephone interview - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Аудиторія - населення віком від 18 років у всіх областях України, крім тимчасово неконтрольованих територій Донецької та Луганської областей і Криму. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує 2,8%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Понад 30% українців виступають за посилення повноважень президента - опитування

Майже половина українців вважає рішення, які суперечать Конституції, головною загрозою в роботі влади в найближчі три роки - опитування

Майже половина українців вважає Верховну Раду тим органом, який найбільше зловживає владою - опитування

Рішення суду про відсторонення керівництва АРМА буде оскаржено - адвокат

Асоціації переробників м'ясомолочних продуктів звернулися до уряду з проханням розробити програму підтримки галузі

Українці вважають себе волелюбними, гостинними, патріотичними і хитрими у життєвих питаннях - дослідження

У масовій свідомості українці не вважають себе єдиним народом із росіянами - дослідження Українського інституту майбутнього

Рудик: До з'їзду партії "Голос" були допущені всі делегати

Ніхто з нардепів, які заявили про вихід із "Голосу", не подавав заяву про вихід із фракції - Железняк

Половина харків'ян відзначають поліпшення ситуації в місті за півроку, понад половина довіряє Терехову - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА