13:03 29.07.2021

Половина харків'ян відзначають поліпшення ситуації в місті за півроку, понад половина довіряє Терехову - опитування

3 хв читати

Київ. 29 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Більшість харків'ян (55%) довіряють секретарю Харківської міської ради Ігорю Терехову, не довіряють йому 29% жителів міста, свідчать результати опитування, проведеного компанією Human Research з ініціативи Харківської соціологічної мережі з 24 червня до 5 липня і представленого в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Згідно з результатами дослідження, народному депутату Юлії Світличній та бізнесмену Олександру Ярославському довіряють по 38% опитаних, не довіряють 36% і 17% відповідно.

У решти публічних осіб баланс довіри негативний: народному депутату Олександру Фельдману довіряють 36% респондентів, не довіряють 45%, екс-меру Харкова (2006-10 рр.) Михайлу Добкіну довіряють 32%, не довіряють 56%, нардепу Євгену Мураєву довіряють 23%, не довіряють 25%, екс-голові Харківської облдержадміністрації Ігорю Райніну довіряють 6%, не довіряють 24% харків'ян.

65% опитаних позитивно оцінюють роботу Терехова на посаді секретаря Харківської міськради, 18% - негативно. Роботу депутатів Харківської міськради за півроку позитивно оцінюють 39% респондентів, 26% негативно. Роботу голови Харківської облдержадміністрації Айни Тимчук за півроку позитивно оцінили 9%, негативно 27%.

50% харків'ян відзначають наявність змін у кращий бік у місті за останні півроку, про погіршення заявляють 9%, 41% жодних суттєвих змін у Харкові за зазначений період не помітили

Під час дослідження методом інтерв'ю face-to-face за місцем проживання було опитано 1 200 респондентів за двоступеневою вибіркою з використанням схем систематичного та випадкового механічного відбору. Статистична похибка вибірки не перевищує 3%.

У компанії наголошують, що результати дослідження ставлять під сумнів стереотип, що українці негативно ставляться до влади і не вірять, що країна розвивається в потрібному напрямі, а опитування в Харкові показало, що на місцевому рівні громадська думка налаштована скоріше позитивно.

"Після перенесення виборів міського голови Харкова на осінь були побоювання, що міська влада не зможе утримати ситуацію і зберегти рівень життя харків'ян на колишньому рівні. Але побоювання себе не виправдали. Команда в.о. мера Ігоря Терехова показала гідний рівень роботи. Благоустрій міста, робота комунальних служб, громадський транспорт - були і залишаються прикладами для інших міст... Соціологія також показує якісне поліпшення іміджу Харкова за останні роки", - зазначив директор "Інституту глобальних стратегій" Вадим Карасьов.

Політолог Олександр Кочетков вважає, що харківська соціологія викликає великий інтерес і на національному рівні пропонує брати Харків як приклад для інших міст України. "Пора зрозуміти, що імпульс має йти не від центральної влади. Він має йти від міст і громад... Пора ставати реалістами і не сподіватися на Київ. Треба рухатися знизу вгору. Спочатку створювати життєздатні управлінські моделі на місцях, як це відбувалося за Геннадія Кернеса і нині за Ігоря Терехова. А потім масштабувати підхід на всю Україну", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Біоенергетична асоціація закликає створити в Україні біопаливну біржу

Українські шахістки поїдуть на чемпіонат Європи серед клубів та чемпіонат світу серед жіночих команд

Судове рішення на користь НЗФ у справі про відключення СЕС TIU Canada створить в Україні небезпечний прецедент - адвокати

Українська ОТТ-платформа SWEET.TV - за впровадження відповідальності за перегляд піратського контенту, а також за обмеження роботи російських стримінгових сервісів на території країни

Українська ОТТ-платформа SWEET.TV у 2021 році планує дублювати та озвучити українською мовою понад 50 фільмів та 100 трейлерів

Майбутні парламентські вибори можуть бути і достроковими, і відбутися після президентських виборів - політолог

Криза в українському конярстві спричинена незаконним здаванням в оренду землі кінних заводів - асоціація

Українські вікіпедисти видали книгу, присвячену Маску та Бандері

Презентація Зеленським плану трансформації України в США була політичною помилкою - політолог

Протягом 30 років Україна мала сприятливу геополітичну ситуацію - політолог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА