18:25 29.07.2021

Рудик: До з'їзду партії "Голос" були допущені всі делегати

2 хв читати

Київ. 29 липня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Усі делегати були допущені до з'їзду партії "Голос", повідомила лідерка політсили Кіра Рудик.

"Усі делегати були допущені до з'їзду, в нас була присутня мандатна комісія, яка саме перевіряла наявність документів і всю попередню підготовку. Всі делегати, які хотіли взяти участь у з'їзді, взяли в ньому участь, представники 22 регіонів", - сказала Рудик на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в Києві в четвер.

У свою чергу член політради партії "Голос" Андрій Осадчук уточнив, що на з'їзд були запрошені по двоє гостей із кожної регіональної організації, які могли супроводжувати делегата з'їзду, оскільки приміщення для проведення з'їзду не дозволяло фізично розмістити більшу кількість гостей.

"Про це тривала комунікація останні, напевно, півтора тижня з усіма регіональними організаціями, і справді, всі регіональні організації, крім львівської, з розумінням поставилися до цього. І лише львівська організація дійсно привезла з собою трохи більше людей, яких просто фізично не було куди помістити в приміщенні, де відбувався з'їзд", - зазначив він.

Також Осадчук повідомив, що на з'їзді було затверджено нову редакцію статуту партії, над якою працювали майже п'ять місяців.

"Це були складні п'ять місяців політичної боротьби, спроби атаки на партію тощо. Проте ми все-таки вийшли з документом, який сьогодні підтримав з'їзд, і я щиро сподіваюся, що він зможе дати істотний імпульс для подальшого розвитку партії", - наголосив він.

За словами народного депутата, було вдосконалено та конкретизовано ідеологічні засади партії.

"Наразі після сьогоднішнього голосування на з'їзді основна мета діяльності партії звучить так. Це розвиток України як ліберальної демократичної республіки, в якій панує демократія, верховенство права, вільна ринкова економіка без преференцій адміністративних переваг, де забезпечено економічне зростання і можливість кожної людини реалізувати себе, де гарантовано довгострокову безпеку народу України й кожного громадянина через членство України в НАТО", - поінформував Осадчук.

Він зазначив, що на першому місці в завданнях партії стоїть збереження та захист конституційного ладу, розвиток українських державних інституцій і рух до системи безпеки євроатлантичного альянсу.

За його словами, статут також передбачає, що не менше ніж 50% членів політичної ради представляють регіони. Крім того, зміни до статуту передали всі повноваження між з'їздами від глави партії політичній раді.

"Ми забезпечили повну незалежність процесу висунення кандидатів у народні депутати й участі в політичному процесі від одноосібної волі глави партії, як це було раніше", - наголосив Осадчук.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Політологи бачать Терехова переможцем на виборах мера Харкова

Біоенергетична асоціація закликає створити в Україні біопаливну біржу

Українські шахістки поїдуть на чемпіонат Європи серед клубів та чемпіонат світу серед жіночих команд

Судове рішення на користь НЗФ у справі про відключення СЕС TIU Canada створить в Україні небезпечний прецедент - адвокати

Українська ОТТ-платформа SWEET.TV - за впровадження відповідальності за перегляд піратського контенту, а також за обмеження роботи російських стримінгових сервісів на території країни

Українська ОТТ-платформа SWEET.TV у 2021 році планує дублювати та озвучити українською мовою понад 50 фільмів та 100 трейлерів

Майбутні парламентські вибори можуть бути і достроковими, і відбутися після президентських виборів - політолог

Криза в українському конярстві спричинена незаконним здаванням в оренду землі кінних заводів - асоціація

Українські вікіпедисти видали книгу, присвячену Маску та Бандері

Презентація Зеленським плану трансформації України в США була політичною помилкою - політолог

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА