14:49 17.08.2021

Понад половина українців вважають шкідливим для країни отримання кредиту від ЄС на підставі низки зобов'язань - соцопитування

2 хв читати

Київ. 17 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 54,6% українців вважають шкідливим отримання Україною кредиту від ЄС у розмірі EUR1,2 млрд на підставі зобов'язань дозволити величезні зарплати для членів наглядових рад державних компаній, до яких входять багато іноземців, віддати іноземцям можливість закуповувати ліки для України, поставити схвалених людей на чолі податкової, митниці та судової системи, свідчать результати моніторингового опитування населення України "Динаміка соціально-політичних настроїв та оцінок населення України" Центру "Соціальний моніторинг".

За даними дослідження, презентованого в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок, 19,3% опитаних вважають це ні корисним, ні шкідливим. 13% назвали це корисним, а 13,1% не відповіли на запитання.

75,5% опитаних не підтримують зобов'язання, які взяла на себе українська влада в домовленостях із Міжнародним валютним фондом щодо впровадження ринкових цін на газ і тепло для населення. 14,7% - підтримують ініціативу, 9,8% - не змогли дати відповідь на запитання.

82,7% зазначили, що не згодні з тим, щоб українська влада в межах домовленостей із МВФ брала на себе зобов'язання щодо скорочення кількості шкіл і вчителів. Згодні з цим 9,4%, 7,9% - не відповіли на запитання.

65,8% респондентів зауважили, що не згодні з тим, щоб у межах домовленостей із МВФ українська влада брала на себе зобов'язання щодо продовження реформи системи охорони здоров'я, відомої як "Реформа Уляни Супрун". Згодні на це 20,4% тих, хто взяв участь в опитуванні, 13,8% - не визначилися з відповіддю.

7,7% респондентів вважають, що українська влада у своїй економічній політиці повністю незалежна, 42,6% - "в якихось питаннях - незалежна, в інших - на неї впливають інші країни і міжнародні організації", 42,8% - "повністю залежна від впливу інших країн і міжнародних організацій". Вагалися з відповіддю 6,9%.

15,2% відповіли, що запрошення іноземних громадян на роботу до українських органів влади (Кабінет Міністрів, керівниками областей) і для управління українськими державними компаніями ("Укрзалізниця", "Нафтогаз" тощо) було корисним (15,2%). 28,4% зазначили, що "ні корисним, ні шкідливим, 46,6% - шкідливим. 9,8% не відповіли на запитання.

Опитування проводили з 2 до 11 серпня 2021 року, у ньому взяли участь 3 012 респондентів. Метод збору інформації - особисте інтерв'ю за місцем проживання респондента, стандартне відхилення - 1,1-1,9%.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

КВУ: Увага правоохоронців до органів місцевого органів самоврядування вдесятеро більша, ніж до призначених чиновників - розпорядників бюджету

"Укроборонпром" за 9 міс.-2021 збільшив виробництво на 27,4%

Україна залишиться без продовольчої пшениці в разі її експорту без погодження - директор борошномельної компанії

Послугу з вакцинації від грипу можна отримати в приватних клініках України

Укрексімбанк не виявив фактів фінансування тероризму під час видачі кредиту на купівлю ТРЦ Sky Mall

Укрексімбанк не виплачуватиме голові правління зарплату під час його відсторонення

Питання офшорів навряд чи підірве вплив президента, це лише крапля - політолог

Відкликання Разумкова з посади спікера ВР означатиме посилення президентської влади з усіма наслідками - політологи

Нестача голосів за відставку Разумкова стане ударом по позиції президента та монолітності фракції "Слуга народу" - політолог

Громадські діячі вважають неефективними розслідування незаконного позбавлення волі українців під час збройного конфлікту на сході України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА