14:49 17.08.2021

Понад половина українців вважають шкідливим для країни отримання кредиту від ЄС на підставі низки зобов'язань - соцопитування

2 хв читати

Київ. 17 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 54,6% українців вважають шкідливим отримання Україною кредиту від ЄС у розмірі EUR1,2 млрд на підставі зобов'язань дозволити величезні зарплати для членів наглядових рад державних компаній, до яких входять багато іноземців, віддати іноземцям можливість закуповувати ліки для України, поставити схвалених людей на чолі податкової, митниці та судової системи, свідчать результати моніторингового опитування населення України "Динаміка соціально-політичних настроїв та оцінок населення України" Центру "Соціальний моніторинг".

За даними дослідження, презентованого в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок, 19,3% опитаних вважають це ні корисним, ні шкідливим. 13% назвали це корисним, а 13,1% не відповіли на запитання.

75,5% опитаних не підтримують зобов'язання, які взяла на себе українська влада в домовленостях із Міжнародним валютним фондом щодо впровадження ринкових цін на газ і тепло для населення. 14,7% - підтримують ініціативу, 9,8% - не змогли дати відповідь на запитання.

82,7% зазначили, що не згодні з тим, щоб українська влада в межах домовленостей із МВФ брала на себе зобов'язання щодо скорочення кількості шкіл і вчителів. Згодні з цим 9,4%, 7,9% - не відповіли на запитання.

65,8% респондентів зауважили, що не згодні з тим, щоб у межах домовленостей із МВФ українська влада брала на себе зобов'язання щодо продовження реформи системи охорони здоров'я, відомої як "Реформа Уляни Супрун". Згодні на це 20,4% тих, хто взяв участь в опитуванні, 13,8% - не визначилися з відповіддю.

7,7% респондентів вважають, що українська влада у своїй економічній політиці повністю незалежна, 42,6% - "в якихось питаннях - незалежна, в інших - на неї впливають інші країни і міжнародні організації", 42,8% - "повністю залежна від впливу інших країн і міжнародних організацій". Вагалися з відповіддю 6,9%.

15,2% відповіли, що запрошення іноземних громадян на роботу до українських органів влади (Кабінет Міністрів, керівниками областей) і для управління українськими державними компаніями ("Укрзалізниця", "Нафтогаз" тощо) було корисним (15,2%). 28,4% зазначили, що "ні корисним, ні шкідливим, 46,6% - шкідливим. 9,8% не відповіли на запитання.

Опитування проводили з 2 до 11 серпня 2021 року, у ньому взяли участь 3 012 респондентів. Метод збору інформації - особисте інтерв'ю за місцем проживання респондента, стандартне відхилення - 1,1-1,9%.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Німецька MC-Bauchemie має намір інвестувати EUR 1,5 млн у розширення виробництва сухих будівельних сумішей

Понад 85% українців виступають за визнання нелегітимності правління Путіна й розрив усіх відносин із РФ, крім гуманітарних, - соцопитування

Українці найкраще ставляться до Канади, Латвії та Великої Британії, ставлення до Польщі та США суттєво погіршилося - соцопитування

Відправлення в Україну підрозділів країн-союзниць підтримують 3/4 українців - соцопитування

Із зовнішніх процесів на Україну найгірше впливають проблеми у відносинах із Польщею, ситуація у США та політика уряду Угорщини - соцопитування

ТОВ "ЖК "Воздвиженка" попросило владу втрутитися в ситуацію з АРМА щодо заміни управителя заарештованими активами

Асоціації виробників будматеріалів працюють над відповідністю своєї продукції для оборони стандартам НАТО - президент ВСВБ

Україні необхідні стандарти з переробки будівельних відходів руйнувань - президент ВСВБ

Споживання цементу в Україні 2023 року зросло на 17% - асоціація "Укрцемент"

Мережа лабораторій "Ескулаб" виконує свої зобов'язання, але конфлікт між власниками зриває плани розвитку компанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА