17:29 16.06.2022

Собівартість будівництва житла за проєктом "Байден" становитиме $750/кв. м – Академія будівництва України

2 хв читати

Київ. 16 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Собівартість будівництва малоповерхових 8-квартирних будинків за проектом "Байден" становитиме $750/кв. м, уже виділено ділянку в Бучанському районі для пілотної реалізації двох будинків.

"Собівартість будинку, включно з будівельними, інженерними роботами, зовнішнім і внутрішній оздобленням, меблями, побутовою технікою та кліматичним інженерним обладнанням не перевищуватиме $750 за квадратний метр. Це амбітна цифра, і її складно досягти, але ми впевнені в наших постачальниках, завдяки яким ми можемо розраховувати на таку собівартість", – розповів академік Академії будівництва України, директор науково-технічного центру Іван Перегинець під час пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" а четвер.

За словами академіка, садове товариство "Сонячне" в Бучанському районі Київської області вирішило надати земельну ділянку площею 0,1 га для пілотного будівництва двох будинків проєкту "Байден". Ділянки вже мають інженерну та транспортну інфраструктуру. Будівництво планується розпочати до 1 липня.

Відповідно до проєкту, площа однієї квартири в такому будинку становить 60 кв. м. Вартість такої квартири, включно з паркувальним місцем, становитиме близько $45 тис.

Для фінансування проєкту створено спеціальний фонд "Міжнародний будівельний фонд "Україна".

Перегинець зазначив, що житло можуть викуповувати і органи місцевого самоврядування, і кооперативи та інші органи самоорганізації населення. Крім того, він передбачає викуп такого житла бізнесом для подальшого комерційного використання.

Як повідомлялося, Академія будівництва України планує реалізацію проєкту швидкого зведення житла у форматі 8-квартирних будинків для українців, які втратили житло. Будівництво такого житла триває близько 60 днів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Диджитал-інструмент "Карта руйнувань" оприлюднив дані 1500 постраждалих через війну об'єктів в Україні

"Реєстр руйнувань" буде запущено в червні – заступник міністра інфраструктури

Травми репродуктивної системи становлять до 5-6% поранень військовослужбовців - експерти

Блокування на розрахункових рахунках Мегабанку близько 0,5 млрд грн коштів "Укренергомашин" може зірвати модернізацію ДніпроГЕС - Суботін

Надходження на коррахунок Мегабанку з початку війни становлять 1,2 млрд грн

Благодійний фонд МХП спрямує 3,5 млн грн на гранти малим підприємцям в 11 областях України

Україні варто знизити податкове навантаження на фонд оплати праці до 10% замість скорочення корпоративних податків - думка

ІТ-містечко планують побудувати на Львівщині на території 8 га

КНУБА готуватиме бакалаврів за скороченою трирічною програмою

Мобільні шпиталі можуть тимчасово замінити зруйновані лікарні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА