18:56 12.10.2023

ДАТ "Будівельна компанія "Укрбуд" відновило роботу і має намір змінити назву

2 хв читати
ДАТ "Будівельна компанія "Укрбуд" відновило роботу і має намір змінити назву

Державне акціонерне товариство "Будівельна компанія "Укрбуд" до 1 січня 2024 року планує затвердити стратегію розвитку на п'ять років і змінити назву, повідомив голова наглядової ради ДАТ "Будівельна компанія "Укрбуд" Віктор Лещинський під час пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

"Назву визначено, але ми зможемо її озвучити після її узгодження (з ФДМ - ІФ-У). Також обов'язково компанія подасть на реєстрацію торговельної марки за напрямами, якими займаємося, щоб унеможливити її використання в приватному секторі (як це сталося з компаніями, пов'язаними з Микитасем, - ІФ-У)", - сказав Лещинський.

Як повідомлялося, у січні 2023 року Фонд держмайна України отримав в управління "Укрбуд" як актив, що не підлягає приватизації.

"Компанія активна, зараз відновлюємо напрям будівництва. У нас уже в портфелі шість виграних тендерів, це об'єкти соціальної та інженерної інфраструктури", - повідомив голова правління ДАТ "Будівельна компанія "Укрбуд" Андрій Ільїн.

Він зазначив, що крім безпосередньо будівництва важливими напрямами є навчання робітничих спеціальностей, включно з атестацією та переатестацією, і робота проєктних інститутів.

"На базі освітніх комбінатів буде сформовано кваліфікаційні центри в кожному з регіонів - Запоріжжі, Кривому Розі, Одесі, Сумах і Дніпрі. Проєктні інститути у складі компанії, на жаль, були в занепаді. Зараз формується портфель замовлень. Я їздив регіонами, спілкувався зі структурними підрозділами, ми проговорили плани розвитку проєктного напряму", - сказав Ільїн.

Також уже розроблено і подано стратегічний план розвитку компанії на п'ять років до органу управління, ФДМ.

Лещинський наголосив, що з середини літа цього року компанія отримала нове правління, менеджмент, що й дало змогу розпочати реформи.

"Наразі команда почала змінювати позиції та підходи в роботі. Наша мета - очистити механізми управління компанії, щоб прибрати всі корупційні ризики, щоб була прозора робота для всіх партнерів, з якими працюватимемо. Ми готові пройти будь-який потужний аудит. Хочемо впровадити сучасні технології менеджменту проєктами та налагодити той стан справ, щоб довіра до ДАТ "Будівельна компанія "Укрбуд" була на найвищому рівні", - повідомив Лещинський.

Він наголосив, що підприємство має отримувати прибуток, тому активно опрацьовуються всі напрями будівництва, проєктування та підготовки відповідних кадрів з ефективного управлінням майном.

"Найближчим часом маємо отримати на ринку абсолютно конкурентоспроможного державного оператора будівництва", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Більшість українців проти виборів до завершення війни і вважає, що вони можуть розколоти суспільство - соцопитування

Більшість українців не підтримує прихід до влади після війни жодної з чинних партій - соцопитування

Українці найбільше довіряють ЗСУ, волонтерам і рятувальникам, найменше - партіям, держапарату і судам - соцопитування

В Україні стало більше тих, хто вважає, що події в країні розвиваються неправильно, - соцопитування

Більшість українців вірять у перемогу України у війні, понад половина з них вважає, що вона настане не пізніше ніж через два роки - соцопитування

ГО "Антикорупційний штаб" презентував портал, який виявляє конфлікт інтересів у місцевих депутатів

Опитування: 53,9% опитаних українців вважають, що тих, хто ухиляється від мобілізації, можна зрозуміти - "ніхто не хоче помирати"

Опитування: 39,4% опитаних вважають, що перемогою України можна вважати виведення російських військ за межі територій, захоплених із 24 лютого 2022 року, не згодні - 26,2%

Опитування: понад 63% респондентів вважають, що всі, хто заплямував себе співпрацею з ворогом на ТОТ, мають бути ув'язнені

Опитування: понад 50% опитаних українців вважають, що Україна має відновити свій ядерний потенціал

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА