Інтерфакс-Україна
13:08 28.02.2024

В Україні 79% підтримують проведення міжнародної мирної конференції, але лише 22% підтримали б участь у ній РФ - соцопитування

1 хв читати
В Україні 79% підтримують проведення міжнародної мирної конференції, але лише 22% підтримали б участь у ній РФ - соцопитування

Переважна більшість (79%) опитаних українців підтримують ініціативу щодо проведення міжнародної мирної конференції на найвищому рівні з досягнення миру в Україні, свідчать результати соціологічного опитування, яке проводила соціологічна служба Центру Разумкова з 19 до 25 січня та яке було презентовано на пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу.

Не підтримують проведення такої конференції лише 9% опитаних.

Водночас лише 22% опитаних підтримали участь РФ у цій конференції (від 20% у центральному макрорегіоні до 28% у південному), не підтримали б - 58%. Меншою мірою підтримали участь РФ у цій конференції ті респонденти, які певний час жили на окупованій російськими військами території (серед них таку підтримку висловили 11%).

Дослідження відбувалося в рамках Програми сприяння громадській активності "Долучайся!", яку фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Опитування здійснено методом face-to-face серед 2000 повнолітніх респондентів на підконтрольних уряду територіях, де не ведуться бойові дії. Структура вибіркової сукупності відтворює демографічну структуру дорослого населення територій, на яких проводилося опитування, станом на початок 2022 року (за віком, статтю, типом поселення). Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Можливі додаткові систематичні відхилення вибірки, зокрема, через евакуацію громадян.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні є великі шанси на формування нової партії євроскептиків після війни - політолог

В України неможливий "грузинський сценарій" після виборів - аналітик

Позитивне ставлення до РФ засвідчують 3% українців, 10% вважають російський "мирний план" прийнятним – дослідження

Help оголосила про старт реєстрацій на фінансування гуманітарних проєктів "Німецька підтримка українським громадам"

Лише 2,2% українців перестали вживати електронні сигарети після заборони – соцопитування

Українці починають курити в середньому в 19,8 років – соцопитування

Польща після виборів: політичний розкол, економічна реакція та перспективи України

Нам потрібне суспільство, де людська гідність, солідарність та відповідальність є основою для прийняття рішень - Юрій Гончаренко

Тільки коли агресор знатиме, що на агресію буде жорстка відповідь, він не нападе - Юсов

Ключ до перемоги України – у побудові суспільства з пріоритетом людської гідності, солідарності та відповідальності - експерти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА