13:29 06.10.2020

Клієнти "Сумигаз Збут" викупили більше 1 млн кубометрів природного газу по акції "Твоя енергонезалежність"

2 хв читати
Клієнти "Сумигаз Збут" викупили більше 1 млн кубометрів природного газу по акції "Твоя енергонезалежність"

Більше 1,1 тисячі сумчан та мешканців області взяли участь в акції "Твоя енергонезалежність" від ТОВ "Сумигаз Збут", викупивши за акційною ціною понад 1,14 млн кубометрів природного газу на більш ніж 5,6 млн грн. Найвигіднішою акційною ціною – 4,49 грн за кубометр, яка діяла з 15 по 31 серпня, скористалося 427 клієнтів компанії.

Нагадаємо, що період споживання замовленого акційного природного газу почався вже з 1 жовтня 2020 та діятиме по 31 березня 2021 року. Поки акційний газ не буде використано, учасники акції будуть сплачувати лише один рахунок – за доставку газу.

Згідно умов акції, викуплені об’єми блакитного палива будуть споживатися першочергово. Якщо ж передплачені обсяги газу були закуплені по різній ціні, то порядок їх споживання відповідатиме порядку замовлення і оплати.

У разі, якщо закупленого обсягу газу не буде достатньо на весь акційний період, то вартість спожитого  газу буде обраховуватись  за ціною, яка буде діяти у той чи інший поточний місяць.  

Якщо станом на 1 квітня 2021 року клієнт не використає замовлений по акції обсяг природного газу, то "Сумигаз Збут" поверне залишок коштів за письмовою вимогою споживача або зарахує їх в рахунок майбутніх платежів.

Актуальний обсяг акційного газу клієнти можуть відслідковувати у щомісячних рахунках за природний газ.

Слід зауважити, цього року значно спрощені умови використання акції "Твоя енергонезалежність", тому жодних заявок на використання акційного газу подавати вже не треба.

На сьогоднішній день послугами  "Сумигаз Збут" користуються 386 452  побутових споживачів,   50   релігійних організацій та  1045   суб’єктів господарювання. На Сумщині компанія працює вже п’ять років  та за цей час зарекомендувала себе як надійний та стабільний постачальник природного газу. 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА