12:16 24.11.2020

184 тисячі клієнтів ТОВ "СУМИГАЗ ЗБУТ" мають заборгованість за спожитий природний газ

2 хв читати
184 тисячі клієнтів ТОВ "СУМИГАЗ ЗБУТ" мають заборгованість за спожитий природний газ

Станом на кінець листопада боржниками ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» є 184 тисячі клієнтів, з них 2,5 тисячі заборгували більше трьох тисяч гривень. Всього з початку опалювального сезону заборгованість мешканців Сум та області за спожитий природний газ зросла на 79 млн грн.

184 тисячі  клієнтів ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» мають заборгованість за спожитий природний газ

184 тисячі клієнтів ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» мають заборгованість за спожитий природний газ
ФОТО: Сумигаз збут

За словами директора компанії Олени Руденко, проблема збільшення заборгованості загострюється, а згідно закону, в період карантину заборонено припиняти газопостачання боржників. Через це багато хто зі споживачів вирішив, що може взагалі безкарно не розраховуватися за спожите блакитне паливо. «Так, дійсно, доки триває карантин, наші клієнти-боржники захищені законом, але ми маємо право подавати до суду, і ми це робимо, бо не маємо на них інших важелів впливу», - зазначила керівник.

Вона нагадала, що для клієнтів, фінансовий стан яких не дозволяє погасити повну суму заборгованості, ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» передбачив механізм реструктуризації боргу шляхом укладання боргового зобов’язання за наступними умовами: відразу сплатити 50% заборгованості, а залишок розстрочити на 2-3 місяці.

Керівник компанії порадила клієнтам не чекати на судові позови, бо в разі доведення проблеми боргу до суду, клієнтам доведеться сплатити ще й судовий збір, який складає більше двох тисяч гривен, а також штрафні санкції за несвоєчасну оплату, які можуть становити понад 25% від суми заборгованості.

Нагадаємо, що дізнатися про суму своєї заборгованості можна в Особистому кабінеті на сайті 104.ua https://104.ua/ua/, або за телефоном контакт-центру 0542 76 73 04.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА