17:33 16.04.2021

Учасники акції "Твоя енергонезалежність" від "Івано-Франківськгаз Збуту" заощадили понад 5,6 млн грн

2 хв читати
Учасники акції "Твоя енергонезалежність" від "Івано-Франківськгаз Збуту" заощадили понад 5,6 млн грн

Другий рік поспіль ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" пропонував своїм клієнтам заощадити на споживанні природного газу в опалювальний період, зазделегідь придбавши енергоресурс за вигідними літніми цінами.

Протягом серпня-вересня 2020 року клієнти компанії мали можливість купити необхідний їм об’єм природного газу за акційними цінами та використовувати його до 31 березня 2021 року. Окрім привабливих цін, ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" повністю взяв на себе й витрати на зберігання закупленого газу. Тож клієнти компанії на півроку отримали фіксовану ціну і не хвилювалися за коливання ринкових цін на енергоресурс. 

Загалом до акції "Твоя енергонезалежність" долучилися 1959 клієнтів ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут", котрі придбали 2,161 млн кубометрів газу на суму 10,681 млн грн. Впродовж опалювального періоду домогосподарствами, що взяли участь в акції, було використано 2,015 млн кубометрів палива загальною вартістю 9,961 млн грн, що складає 93% замовленого енергоресурсу.

Найменший обсяг газу, придбаний в рамках акції, становив 20 м3, а "рекордсменом" із 7000 м3 стала Марія Михайлівна з м. Городенка, котра завдяки акції зуміла зекономити 13 875 грн. А от найбільше на різниці між акційною та ринковою ціною, що діяла на момент споживання газу, виграла Лідія Іванівна з с. Новичка Калуського району. При замовлених 5000 м3  її економія склала 16 105 грн. У той же час приблизно 35% абонентів резервували в середньому 1000-1500 кубометрів газу – їх економія склала в межах 4000 грн.

"Споживачі, котрі долучилися до акції, слідкували під час опалювального сезону не за коливаннями ціни, а лише за обсягом газу, який використовують, та вже з жовтня підраховували свою економію. Загалом "Твоя енергонезалежність" заощадила для родин наших клієнтів 5,667 млн грн", – розповідає директор ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" Юрій Пилипів.

Клієнтам, що використали не весь обсяг придбаного газу, компанія поверне залишок коштів або зарахує як оплату за наступний період. Кожен споживач сам обирає зручний варіант. Для цього необхідно написати відповідну заяву, яку можна завантажити з офіційного сайту ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" за посиланням: https://if.gaszbut.com.ua/ua/Info-for-consumers/id/vazhliva-informacija-dlja-uchasnikiv-akciji-tvoja--41087.

Підписані заяви потрібно надати в центри обслуговування клієнтів ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" чи відправити поштою за адресою: вул. Ленкавського, 20, м. Івано-Франківськ, 76010. Також скан-та фотокопії заяв можна надсилати електронною поштою на скриньку: gaszbut@ifgas.com.ua

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Parimatch Foundation провів в Черкасах інклюзивне тренування для дітей

"Сумигаз": 188 тисяч домогосподарств приватного сектора не мають технічного обслуговування

"Сумигаз": 188 тисяч домогосподарств приватного сектора не мають технічного обслуговування

"Сумигаз": 188 тисяч домогосподарств приватного сектора не мають технічного обслуговування

У столиці відбудеться відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open Cup

Онлайн-конференція "Бізнес-ризики 2021. Кримінально-правові ризики"

Незабаром в  Україні змінять правила розміщення реклами в містах і вздовж трас

В умовах недосконалого газового ринку вже в липні очікується масове банкрутство підприємств теплоенергетики – міжгалузева асоціація "Укртеплокомуненерго"

Батьки - рушійна сила: долають бар'єри заради порятунку своїх дітей від смертельної хвороби

Віталій Бойко, CEO та засновник UrbanExperts, розкриє "3 кроки до виживання в міських джунглях в 2021" або як побудувати 100% успішний проєкт з нерухомості

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА