"Івано-Франківськгаз Збут" збільшує обсяги постачання електроенергії для бізнесу

ТОВ "Івано-Фраківськгаз Збут", що працює під брендом "ТВІЙ ГАЗЗБУТ", впродовж 2021 року збільшило обсяги постачання електроенергії бізнес-клієнтам та бюджетним організаціям. Кількість клієнтів, що обрали компанію постачальником, збільшилася з 0 у січні до 113 у жовтні.
"Обсяг реалізованої компанією електроенергії постійно зростає – якщо у січні він становив 0, то вже у жовтні клієнтам поставлено 1 009 тис. кВт/год. електроенергії", – зазначив директор компанії Юрій Пилипів.
За його словами, клієнти обирають постачальником "Івано-Франківськгаз Збут" через вигідні умови співпраці, зокрема – відсутність штрафі за небаланси для групи Б, можливість сплачувати за послугу розподілу через постачальника, вибір найбільш зручного для конкретного споживача способу оплати з трьох – передплата, подекадна оплата чи післяплата.
Загалом з початку року компанія реалізувала близько 1,009 млн кВт/год. Переважна більшість споживачів, які купують енергоресурс – представники сфери обслуговування й роздрібної торгівлі, решта – переробної промисловості.
"Чимало наших клієнтів - представників бізнесу обрали пакетну пропозицію – газ + електроенергія. У цьому разі клієнт економить свій час та ресурси, адже взаємодіє з одним персональним менеджером, який допомагає вирішувати питання по обом енергоресурсам – формує та надсилає рахунки, коригує обсяги, консультує", - каже Юрій Пилипів.
ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" працює під брендом "ТВІЙ ГАЗЗБУТ", який використовують 17 надійних постачальників газу та електроенергії.
Умови постачання електроенергії можна знайти на офіційному сайті ТОВ "Івано-Франківськгаз збут". Щоб замовити послугу електропостачання або проконсультуватись з нашим менеджером звертайтесь за телефоном: (050) 373-34-80.
Довідка: ТОВ "Івано-Франківськгаз Збут" має ліцензію на право ведення діяльності із постачання електричної енергії відповідно Постанови НКРЕКП від 30 червня 2020 року за № 1248. На сьогоднішній день компанія постачає електроенергію лише непобутовим споживачам, готуючись до відкриття ринку електричної енергії для населення, що дозволить вирівняти конкурентні умови між постачальниками електричної енергії та постачальниками природного газу.