10:55 28.10.2021

З початку року "Харківміськгаз" проінвестував у модернізацію газових мереж близько 6,3 млн грн

1 хв читати
З початку року "Харківміськгаз" проінвестував у модернізацію газових мереж близько 6,3 млн грн

У 2021 році на сьогоднішній день АТ "Харківміськгаз" інвестував більше 6,3 млн грн. у газорозподільну мережу міста. Фахівці компанії здійснили модернізацію та редизайн близько 2,5 км систем газопостачання задля сталої роботи у період опалювального сезону.

 Відповідно до Плану розвитку компанії, який є частиною довгострокової стратегії, спеціалісти "Харківміськгазу" впродовж року модернізували 9 застарілих ШГРП на сучасні аналоги виробництва RGC Production, виконали повну реконструкцію двох ГРП із заміною зношеного обладнання, встановили одну нову засувку великого діаметра у газовому колодязі та п’ять кранів на газопроводах-вводах у житлових будинках.

"Модернізація газових мереж – комплекс заходів, спрямованих на підтримку безперебійної та безпечної роботи системи газопостачання міста Харкова, особливо в осінньо-зимовий період. На відповідні роботи виділяються кошти з тарифу на розподіл газу. Оновлені газові мережі тривалий час забезпечуватимуть безпечний розподіл газу споживачам Харкова", - зазначає головний інженер АТ "Харківміськгаз"  Ігор Шухат.

В АТ "Харківміськгаз" закликають споживачів вчасно сплачувати за послугу з доставки природного газу, щомісяця до 20 числа. Таким чином, газова компанія зможе вчасно скеровувати кошти на поточні та капітальні ремонтні роботи, на належне утримання мереж газопостачання та споруд на них.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА