22:18 10.03.2022

Заява BDO щодо України

2 хв читати

Гуманітарна криза в Україні продовжує займати всі думки і впливати на дії.

Нашим пріоритетом, як і раніше, є безпека колег та їхніх сімей в Україні. Наша увага зосереджена на наданні фінансової допомоги, транспорту, житла, безпечного проїзду, де це можливо, і постійного працевлаштування, коли вони будуть готові. Фірми BDO у всьому світі об'єдналися, щоб підтримати колег і знайти рішення, які допоможуть пом'якшити наслідки безпосередньої гуманітарної кризи, що охопила регіон.

Наша увага до ретельно скоординованої підтримки наших співробітників має бути підкріплена ретельно продуманою політикою:

  1. Жодна фірма BDO не працюватиме з будь-якими російськими та білоруськими організаціями, які потрапили під санкції, зокрема російський та білоруський уряд, російські та білоруські державні підприємства, і фізичні особи, які потрапили під санкції у зв’язку з поточною ситуацією в Україні.
  2. BDO не має мережевої фірми в Росії. Колишня російська фірма-член BDO працює повністю самостійно під назвою «Юнікон».
  3. BDO виключає BDO Білорусь зі своєї глобальної мережі. Ми будемо працювати над тим, щоб підтримати наших клієнтів у виконанні наших юридичних зобов'язань і обов'язків.

Ці зміни набувають чинності негайно. Реалізація може зайняти більше часу, оскільки необхідно забезпечити належний процес змін. Ми будемо виконувати професійні обов'язки та зобов'язання перед усіма відповідними сторонами.

Із самого початку ми заявили, що засуджуємо порушення міжнародного права та військову агресію у всіх її формах. Ми продовжуємо дотримуватися цієї позиції і сподіваємося, що загибель людей скоро припиниться, як і ситуація з втратою коштів на існування, і всі сторони об'єднаються для встановлення стабільного миру.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Деревообробники України потребують оперативного реагування на цінові світові тенденції

Parimatch Foundation та Міністерство освіти і науки України підписали меморандум про співпрацю для розвитку освітнього процесу в Україні

Дніпро-1 - АЕК: дебютний шлях до Ліги Європи

Україна не може гарантувати безпеку паломників-хасидів - посол Корнійчук

Українська криптовалютна біржа WhiteBIT успішно запустила власний токен WBT

Олександр Усик: "Джошуа – сильний хлопець, але в мене є свої секрети"

Нарада щодо підготовки державних операторів системи розподілу електроенергії до осінньо-зимового періоду відбулась у ПАТ "Черкасиобленерго"

Розфарбуємо дитинство: АЛЛО направить 5% від продажів у застосунку на допомогу українським дітям

Способи продажу авто на сучасному авторинку

Діагностика авто на СТО та в «гаражах»: у чому відмінності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА