Інтерфакс-Україна
11:58 13.12.2015

Фоменко: у збірної України серйозна група, якщо ФФУ довірить, то будемо намагатися вийти з неї

1 хв читати
Фоменко: у збірної України серйозна група, якщо ФФУ довірить, то будемо намагатися вийти з неї

Головний тренер збірної України з футболу Михайло Фоменко вважає, що команді дісталася серйозна група на Євро-2016, і якщо виконком Федерації футболу довірить йому далі працювати зі збірною, то буде намагатися вивести її з цієї групи.

"Серйозна група, серйозні команди", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" в суботу, коментуючи результати жеребкування Євро-2016, що визначили суперників України по групі Німеччину, Польщу і Північну Ірландію.

Відповідаючи на запитання про те, чи готовий він взяти на себе місію вивести Україну в плей-офф Євро-2016, М.Фоменкозазначив: "Якщо виконком (ФФУ – ІФ) довірить, отже, тоді візьмемо".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла Чемпіонат Європи

Міністр спорту про очікування від Олімпіади-2026: Є надії на фрістайл і біатлон

Міністр спорту Бідний: починаємо відраховувати 100 днів до участі наших спортсменів у зимовій Олімпіаді-2026 в Італії

"Суспільне" буде ексклюзивним транслятором зимової Олімпіади-2026 в Італії

Безбар’єрний марафон 26 жовтня: 5 тисяч бігунів із 30 країн світу вийшли на старт заради єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА