07:09 11.10.2018

Україна зіграла внічию з Італією в товариському матчі в Генуї

1 хв читати

Збірна України з футболу зіграла внічию 1: 1 з командою Італії в товариському матчі, який відбувся в середу ввечері в Генуї.

У першому таймі команди голів не забили. На 55-й хвилині господарі відкрили рахунок після голу півзахисника "Ювентуса" Федеріко Бернардескі. Але вже на 62-й хвилині українці відігралися зусиллями гравця бельгійського "Генка" Руслана Малиновського.

Таким чином, Україна вдруге в історії зуміла зіграти внічию з Італією, ще шість матчів українці програли супернику.

За останній рік команда Андрія Шевченка не програла жодного з семи матчів, перемігши в п'яти з них. Останнього разу українці програли Хорватії в заключному матчі відбору на ЧС-2018.

16 жовтня збірна України зіграє в Харкові з Чехією третій матч першого етапу Ліги націй УЄФА. Після перемог на виїзді над Чехією і вдома над Словаччиною українці одноосібно очолюють свою групу В1 другого за силою дивізіону цього нового турніру, що дає додаткову можливість потрапити на чемпіонат Європи 2020 року.

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді