Інтерфакс-Україна
12:24 01.08.2024

Виконання вимог Держспецзв'язку залежить від ситуації в енергетиці - спільна заява операторів мобільного зв'язку

1 хв читати
Виконання вимог Держспецзв'язку залежить від ситуації в енергетиці - спільна заява операторів мобільного зв'язку

"Київстар", Vodafone Україна і lifecell інвестували в енергонезалежність своїх мереж понад 3 млрд грн, збільшивши в кілька разів ресурси для автономної роботи мереж порівняно з 2022 роком.

Як зазначено у спільній заяві операторів у четвер, виконання вимог Держслужби спеціального зв'язку та захисту інформації у вкрай стислі терміни забезпечити 100% автономність мобільного зв'язку та інтернету протягом 10 годин під час відключень електропостачання критично залежить від ситуації в енергетиці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія приєдналася до Талліннського механізму та планує інвестувати понад 100 млн грн на кіберстійкість України - Федоров

Фінляндія інвестує EUR30 млн у телеком-мережі України - Мінцифри

У "Резерв+" стало можливо сплатити штраф за невчасне уточнення персональних даних онлайн – Міноборони

Україна та Італія уклали документ, який передбачає виділення додатково 1 млн євро на зміцнення кібербезпеки – МЗС

"Нова пошта " в Молдові за перше півріччя 2025 року доставила 4,6 млн посилок , обсяг податків до Молдови склав 55,7 млн грн

"Укрпошта" відкрила модульне відділення у Римі, яке працюватиме під час URC2025 - Смілянський

xAI представила нову версію чат-бота Grok

Офіс "5 каналу" зазнав пошкоджень в результаті російського обстрілу

Глава соцмережі X Лінда Яккаріно несподівано оголосила про відставку

"Укрпошта" вводить пільги для жителів сільської місцевості

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА