13:18 16.01.2020

1+1 media переносить дату кодування супутникового сигналу на 28 січня за результатами аналізу рівня готовності населення

2 хв читати
1+1 media переносить дату кодування супутникового сигналу на 28 січня за результатами аналізу рівня готовності населення

Медіагрупа 1+1 media інформує про перенесення дати кодування супутникового сигналу телеканалів з 20 на 28 січня 2020 року на прохання супутникових операторів.

"Кодування супутникового сигналу телеканалів "1+1", "2+2", ТЕТ, "Бігуді", "Плюсплюс" і "УНІАН ТБ" переноситься з 20 січня на 28 січня 2020 року", повідомляється на сайті групи в четвер.

Своє рішення компанія обґрунтувала надходженням інформації від супутникових операторів про те, що наразі стрімко зростають запити українців щодо кодування, і попит на підключення до послуги істотно перевищує пропозицію.

"Незважаючи на всебічне інформування абонентів супутника про зміни в мовленні, на жаль, не всі завчасно подбали про придбання тюнерів, повернувшись до цього питання тільки зараз. З огляду на стрімке зростання попиту серед абонентів на супутникові приймачі та черги на підключення абонентів до офіційних супутникових операторів група йде на вимушену відстрочку кодування сигналу на користь населення", - заявив генеральний директор 1+1 media Ярослав Пахольчук.

На думку медіа-групи, додатковий час дасть змогу абонентам, що відкладали кодування, встигнути забезпечити собі можливість перегляду телеканалів через супутник після кодування, а офіційним супутниковим операторам дозволить опрацювати всі звернення громадян.

В 1+1 media також нагадали, що зміни стосуватимуться тільки абонентів відкритого супутника, а для абонентів платного супутника, цифрового ефірного (Т2), кабельного й інтернет-телебачення нічого не зміниться.

"Кодуються тільки розважальні канали, функція яких, насамперед, розважати глядача. Інформаційні канали залишаються у відкритому доступі на супутнику, зокрема й міжнародна версія 1+1 International", - наголошується в релізі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей відхилила всі заявки

Нацрада з телерадіомовлення відкинула закиди телеканалу "Прямий" в упередженості

Нацрада з телерадіомовлення заперечує вибірковість своїх дій - заступник голови

Концентрація "Датагруп" 100% Volia призведе до дорожчання телекомпослуг - ІнАУ

США посилюють контроль над поставками інформаційних технологій через загрозу РФ і КНР

Нацрада з телерадіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne

Нацрада дозволила НСТУ збільшити потужність частини передавачів на територіях із особливим режимом мовлення

Голова Smart City.UA Юрій Назаров закликав всіх мерів міст приєднатися до руху цифровізації

Держспецзв'язку видаватиме акредитацію українським інформсистемам для обробки інформації НАТО з обмеженим доступом

STEM is FEM оголосив відбірковий тур на безкоштовний навчальний модуль «Computer science»

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА