15:48 25.01.2021

"Ланет.TV" почав транслювати телеканали "Воля. Cine+"

2 хв читати
"Ланет.TV" почав транслювати телеканали "Воля. Cine+"

Сервіс онлайн-телебачення "Ланет.TV" почав транслювати телеканали "Воля. Cine+".

Як зазначається в повідомленні на сайті провайдера "Ланет", в IPTV-пакети компанії додано канали: "Cine+", "Cine+Mix", "Cine+Hit", "Cine+Kids" і "Cine+Legend".

Ці телеканали входять до групи власних телеканалів провайдера Volia - "Воля Cine+".

Провайдер телекомунікаційних послуг Volia запустила лінійку з п'яти власних кіноканалів "Воля Cine+" у серпні 2014 року ("Воля Cine+Kids" - у лютому 2016 року).

Як повідомлялося, раніше ІнАУ звернулася до АМКУ (посилаючись на заяви Lanet як члена асоціації) з проханням не розглядати питання концентрації "Датагруп" 100% групи компаній Volia за спрощеною процедурою, оскільки такі дії "можуть призвести до отримання новим суб'єктом можливості контролювати міжоператорський ринок телекомунікаційних послуг".

Водночас "Укртелеком" - як один із великих гравців на ринку - не бачить підстав для зміни ринкових сил унаслідок купівлі "Датагруп" 100% Volia.

У грудні-2020 "Датагруп" досягла домовленості про придбання 100% групи компаній Volia за підтримки фонду EEGF II Horizon Capital.

Група "Ланет", заснована українським бізнесменом Віктором Мазуром, входить до топ-10 найбільших інтернет-провайдерів інтернет і кабельного телебачення, обслуговує понад 250 тис. абонентів у восьми областях України.

Під брендом "Ланет" працюють провайдери "Мережа Ланет", "ТРК Колумбус плюс", "Макснет", "Колумбус", "ТРК Новий формат" та інші, які працюють під власними брендами.

До групи входять також ОТТ-сервіс "Ланет.TV" і digital-агентство "Ланет CLICK".

Віктор Мазур у 2014-2016 роках був членом Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації.

Компанія "Воля" обслуговує близько 2 млн абонентів кабельного ТБ та інтернету в 34 містах України. На початок року компанія перебувала в управлінні фонду Providence Equity Partners (34,92%) і приватної міжнародної інвестиційної компанії SigmaBleyzer (15,3%) і ЄБРР (11,7%). Серед міноритаріїв компанії - австралійська Warana Capital Pty Ltd (5,6%) і OL Group Ltd (8,4%, Кайманові острови).

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА