Інтерфакс-Україна
11:19 18.02.2022

Apple навчить Face ID розпізнавати обличчя у масках

1 хв читати

Користувачі iPhone та iPad зможуть розблокувати свої пристрої за допомогою функції розпізнавання облич Face ID, навіть перебуваючи у захисних масках, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на поінформовані джерела.

Ця функція увійде до нового оновлення операційної системи iOS, яке Apple Inc. (SPB: AAPL) випустить у першій половині березня, кажуть джерела.

Функцію розблокування пристроїв Face ID було представлено у 2017 році разом із презентацією iPhone X. Але під час пандемії коронавірусу користувачі скаржилися, що їм доводиться знімати захисні маски, порушуючи антиковідні правила, щоб система розпізнавання осіб упізнала їх.

Джерела повідомляють, що на початку березня Apple також може представити нову бюджетну модель смартфона та оновлену версію планшета iPad.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський підписав закон про підвищення стандартів мобільного інтернету та зв’язку

Тестування супутникового зв'язку Starlink Direct to Cell відкрито усім абонентам "Київстар" в Україні

Кабмін з січня 2026р. передав МПІУ, Укрінформ і Центр страткомунікацій від Мінкультури до Держкомтелерадіо

"Vodafone Україна" на тендері з викупу євробондів на $10,8 млн отримав заявки на $127,14 млн

Британія, США та Австралія ввели кіберсанкції проти трьох російських провайдерів, а також чотирьох пов’язаних фізосіб

"Епіцентр" планує у 2026 р. задовольняти до 70% запитів клієнтів за допомогою ШІ

СЕО "Київстар" радить клієнтам подбати про резервне живлення роутерів через масові відключення

Національна платформа CISO Campus планує підготувати в перший рік роботи до 900 фахівців з кіберзахисту

Росія визнала небажаною українську компанію-розробника комп'ютерних ігор GSC Game World

Майже всі сервіси Cloudflare поновили роботу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА