Олексій Соболев

Олексій Соболев

директор ДП "Прозорро.Продажі", президент CFA Society Ukraine

Директор державного підприємства "Прозорро.Продажі", яке є адміністратором системи електронних аукціонів Prozorro.Продажі.

На аукціонах в Prozorro.Продажі продаються, крім іншого, активи банків-банкрутів, об'єкти малої приватизації, активи комунальної власності, права з оренди, права на користування українськими надрами та лісом, тощо. Крім того, з 2019 року система успішно продає активи комерційних установ.

Станом на жовтень 2020 загальний обсяг активів, проданих через Prozorro.Продажі, сягає 30 млрд грн.

Система електронних аукціонів розроблена найкращими українськими IT-фахівцями та має три міжнародні нагороди, як найкращий антикорупційний стартап.

З 2015 по 2016 рік Олексій Соболев працював радником Міністра інфраструктури України, координував проекти з підвищення прозорості діяльності та відкритих даних в МінІнфра, корпоративного управління державними підприємствами. Вів проект зі створення ініціативи CoST в Україні, яка займається прозорістю та аудитом будівельних проектів. Голова наглядової ради CoST Україна.

Олексій Соболев має міжнародний сертифікат CFA та є президентом спільноти фінансових аналітиків CFA Society Ukraine, українського відділення глобального CFA Institute.

Має ступінь магістра фінансів підприємств від Київського національного економічного університету.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА