Євгенія Рябека

Євгенія Рябека

адвокатка, керівниця волонтерського руху "Адвокати Збройних Сил України"

Народилася 20 травня 1983 року. Українська адвокатка та волонтерка.

Народилася в Україні, де здобула вищу освіту в галузі економіки, права та психології. Навчалася в Лондоні, Міжнародному університеті Шиллера, Мюнхені, Українському незалежному університеті, має ступінь бакалавра ділового адміністрування бізнесу штату Арканзас (диплом США).

У 2021 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю "Соціальна філософія та філософія історії" та здобула науковий ступінь кандидата філософських наук.

На початку кар'єри обіймала посади провідного економіста та головного спеціаліста у банківському секторі. Після закінчення Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримання ступеня магістра права та свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю від Національної асоціації адвокатів України понад 16 років є адвокатом Київської обласної колегії адвокатів, практикує у сфері господарського, кримінального та військового права. За час своєї кар'єри набула досвіду роботи в юридичній сфері, має високий рівень професіоналізму та відповідальності.

Свої знання та великий досвід практикуючого адвоката успішно застосовує у викладацькій діяльності. Майже 10 років працювала старшим викладачем Українсько-американського університету "Конкордія", приватного вищого навчального закладу (за сумісництвом), викладала юридичні дисципліни. Брала активну участь у навчальному та науковому процесі підготовки висококваліфікованих фахівців.

На громадських засадах була помічником-консультантом народного депутата України (2012-2013) VII скликання, (2016-2019) VIII скликання та помічником-консультантом народного депутата України IX скликання (2019- 2023).

З 2018 року є власницею та директором «Адвокатського бюро Євгенії Рябеки», здійснює супровід чисельних справ в різних галузях права. З 2023 року

супроводжує велику кількість справ, пов’язаних з військовими з різних питань. Виграла понад 100 справ. Здійснює правовий супровід у справах про службові злочини, господарську діяльність (участь у судових процесах, договірна діяльність) як іноземних, так і українських торговельних компаній, що займаються експортом та імпортом товарів, підприємств суднобудування та портової галузі. Представляє інтереси та користується довірою політиків, інвесторів, власників бізнесу, генералів та офіцерів Збройних Сил України, представників інших органів влади.

З 2020 по 2022 рік - радник Головнокомандувача Збройних Сил України з юридичних питань (Хомчака Р.Б., Залужного В.Ф., Генеральний штаб Збройних Сил України). Брала участь у формуванні законодавчих ініціатив з питань діяльності Збройних Сил України, в межах своєї компетенції надавала пропозиції до проектів нормативно-правових актів, використовуючи фундаментальні та прикладні дослідження в галузі філософії, історії, права, політології. Подавала їх в установленому порядку до державного органу (посадових осіб), уповноваженого приймати такі акти. Співпрацювала з депутатським корпусом.

Взаємодіяла з органами державної влади. Брала участь у межах своєї компетенції у забезпеченні реалізації державної правової політики у сфері оборони, адаптувала українське оборонне законодавство та інші документи до стандартів і принципів, прийнятих у державах-членах НАТО.

Захищала інтереси Генерального штабу в судових процесах.

16 квітня 2022 року було започатковано волонтерський рух "Адвокати Збройних Сил України", який об'єднав понад 400 українських адвокатів. Є керівником руху «Адвокати ЗСУ». На сьогоднішній день понад 25 000 військовослужбовців (членів сімей військовослужбовців) отримали безкоштовну правову допомогу. Рух надає підтримку військовослужбовцям та їхнім сім'ям з різних правових питань (допомога сім'ям військовослужбовців, які перебувають у полоні, зникли безвісти, соціальні виплати, проходження служби тощо), представляє та захищає їхні інтереси в судах, надає пропозиції щодо вдосконалення українського законодавства. Періодично проводить тренінги для адвокатів команди волонтерського руху "Адвокати Збройних Сил України", пов'язані із застосуванням законодавства у військовій сфері, виступає модератором та спікером. Надає численні коментарі з питань військового законодавства українським та міжнародним ЗМІ.

Має державні, відомчі та церковні нагороди.

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА