11:15 11.12.2017

Ф'ючерси на біткойн подорожчали в ході перших біржових торгів

Ф'ючерси на біткойн подорожчали в ході перших біржових торгів

Біржовий оператор CBOE Global Markets у неділю почав торги ф'ючерсами на біткойн, що підтримало курс криптовалюта і призвело до перебоїв в роботі сайту CBOE.

Ф'ючерс на біткойн з поставкою в січні на відкриття торгів коштував $ 15 000, і протягом перших шести хвилин сесії його ціна підскочила на 11%, до $ 16 660. Вартість ф'ючерсу опускалася і відновлювалася, в якийсь момент вона досягала $ 18 490, повідомляє CNBC . На кінець торгів ф'ючерс коштував $ 15 860. За перші три години торгів було укладено близько 1 тис. Контрактів з ф'ючерсами на біткойн.

Біржа була змушена призупинити торги на дві хвилини через високу волатильність торгів, повідомила газета The Wall Street Journal з посиланням на представника CBOE. Біржа може призупиняти торги, якщо коливання цін контрактів перевищують 10%.

Сама криптовалюта подорожчала на 8% - до $ 15 740,25 протягом семи хвилин після запуску торгів ф'ючерсами. У понеділок курс біткойнов становить $ 16 572,64, свідчать дані CoinDesk. Високий інтерес трейдерів до ф'ючерсах на біткойн викликав проблеми в роботі сайту CBOE.

"Через високий трафіку на нашому сайті, відвідувачі можуть зіткнутися з тим, що він працює повільніше, ніж зазвичай, і в якісь моменти може навіть виявитися тимчасово недоступним. Всі торгові системи функціонують нормально", - повідомив представник CBOE.

Ще один великий біржовий оператор - CME Group Inc. - планує запустити торги ф'ючерсами на біткойн в кінці поточного тижня. Комісія з термінової ф'ючерсної торгівлі сировинними товарами (CFTC) дозволила CBOE і CME почати торгівлю ф'ючерсами на біткойн 1 грудня.

Запуск ф'ючерсів на біткойн є важливим етапом для криптовалют. Однак експерти попереджають, що новий ринок не захищений від хакерських атак і маніпуляційних схем. Одним з основних ризиків, на думку експертів, є те, що біржі біткойнов, на даних яких засновані ф'ючерсні контракти, є нерегульованими.

Однак CBOE і CME стверджують, що біткойновие біржі, з якими вони працюють, є досить надійними. Всі п'ять бірж криптовалютише, на даних яких засновані ф'ючерсні контракти CBOE і CME, вжили заходів для запобігання відмиванню коштів.

Зростання курсу біткойнов в 2017 році, що становить вже понад 1500%, випереджає динаміку будь-якого іншого фінансового активу.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна не зможе виплатити своїх боргових зобов'язань без співпраці з МВФ

НБУ з 5 лютого почне публікацію підсумків внутрішньої дискусії про облікову ставку

SEC практично закрила двері для біткойнових ETF, стежитиме за ринком разом із CFTC

Глава групи радників з підтримки реформ в Україні заявляє про необхідність залучення прямих зарубіжних інвестицій в країну

Чіпмейкерам майже вдвічі збільшили прогноз зростання виручки в 2018 році

Приватні пасажирські автоперевізники Львівської області анулюють пільги на проїзд для пенсіонерів з 20 січня

Гонтарева в Україні й готова до звіту у Верховній Раді

Призначення голови НБУ може зміцнити позиції України в переговорах з МВФ

Затвердження Смолія главою НБУ сприятиме стабільності та спадкоємності у політиці центробанку - банкіри

НСТУ до 2 квітня має скоротити штат до 4,1 тис. співробітників - Аласанія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА