14:13 29.08.2017

Керівництво АТО заявляє про готовність адекватно реагувати на наступальні дії бойовиків

Керівництво АТО заявляє про готовність адекватно реагувати на наступальні дії бойовиків

Сили антитерористичної операції на сході України продовжують дотримуватися "шкільне перемир'я", але готові до адекватного реагування на можливі наступальні дії бойовиків і обстріли з їхнього боку.

"Сили АТО готові продовжувати дотримуватися оголошеного режиму тиші", - йдеться в заяві, опублікованій на сторінці прес-центру штабу АТО у вівторок.

"Водночас керівництво АТО заявляє про готовність всіх сил і засобів до адекватного реагування на можливі наступальні дії противника і обстріли, які безпосередньо загрожують життю цивільного населення та військовослужбовців сил АТО", - наголошено в повідомленні.

У штабі зазначають, що за результатами досягнутих під час переговорів в "нормандської форматі" домовленостей у військових частинах і підрозділах ЗСУ, інших військових формувань та правоохоронних органів, що виконують завдання в районі проведення АТО, вживаються заходи із недопущення порушень режиму припинення вогню. Керівники органів військового управління і командири частин, які виконують завдання в зоні АТО, підтвердили готовність і мотивацію особового складу до повного припинення вогню з боку ЗСУ і заходів із заборони реагування на провокації з боку бойовиків.

"Режим припинення вогню з нагоди початку навчального року має створити сприятливі умови для просування мирного процесу для відновлення суверенітету і територіальної цілісності України", - заявляють у штабі.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА