13:27 09.10.2017

Тюріну повідомлено про підозру в скоєнні злочинів - Луценко

Тюріну повідомлено про підозру в скоєнні злочинів - Луценко

 Громадянинові Росії, кримінальному авторитету Володимиру Тюріну повідомлено про підозру в організації вбивства колишнього депутата Державної думи РФ Дениса Вороненкова, повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко

"На цей момент Тюріну, 1958 року народження, оголошено підозру в організації умисного протиправного спричинення смерті іншій людині - умисне вбивство з корисливих переконань, організація умисного протиправного спричинення смерті іншій людині - умисне вбивство, здійснене на замовлення, а також здійснення умисного протиправного спричинення смерті іншій людині за попередньою змовою групою осіб", - сказав Ю.Луценко на брифінгу в Києві в понеділок.

Генеральний прокурор уточнив, що В.Тюріну оголошено підозру, зокрема, за ч. 3 ст. 27, п. 6, ч. 2 ст.115 Кримінального кодексу України, а також ч. 3 ст. 27, п. 11, ч. 2 ст.115 ККУ, ч. 3 ст. 27, п. 6, ч. 12 ст. 115 ККУ.

Ю.Луценко також додав, що нині В.Тюрін перебуває на території РФ.

Він також зазначив, що стосовно громадянина Росії Володимира Тюріна, якому оголошено про підозру, буде направлено запит про екстрадицію. При цьому генпрокурор не виключив застосування стосовно нього оголошення в міжнародний розшук, а також процедури спеціального заочного засудження, якщо в екстрадиції буде відмовлено.

Також Ю.Луценко зазначив, що слідство не має інформації, яку суму витратив В.Тюрін на цей злочин.

Як повідомлялося, Д.Вороненков був убитий у центрі Києва 23 березня. Вбивця Павло Паршов був поранений охоронцем екс-депутата і згодом помер у лікарні.

У вбивці Д.Вороненкова був спільник - Ярослав Левенець, із 2012 року - в розшуку за економічні злочини. У співучасті у вбивстві також підозрюють Ярослава Тарасенка, його затримали 16 липня.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко на початку вересня заявив, що замовник вбивства Д.Вороненкова перебуває на території РФ і має активні контакти зі злочинними колами та спецслужбами.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА