Інтерфакс-Україна
16:54 24.02.2016

Ярош назвав деструктивними структури, що намагалися створити Майдан-3

2 хв читати
Ярош назвав деструктивними структури, що намагалися створити Майдан-3

Народний депутат України, екс-лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош назвав структури, що намагалися створити Майдан-3 в Києві у річницю розстрілу Небесної Сотні, деструктивними.

"Структури, які намагалися створити третій Майдан або щось інше, на мій погляд, є деструктивними, тому що влада – це, насамперед, відповідальність. І якщо ви хочете ліквідації цієї влади, то маєте запропонувати альтернативу – програмну, концептуальну та кадрову. Таких пропозицій суспільство не почуло і не підтримало заходів, що відбувалися на майдані Незалежності", - сказав Д. Ярош на прес-конференції у Львові в середу.

За його словами, дії цих структур викликані невдоволенням владою. "Наша влада, на жаль, не виконує функцій, покладених на неї народом після Майдану і радикалізація в суспільстві зростає... Зрозуміло, що така ситуація дає підстави для різних деструктивних дій", - наголосив він.

Д. Ярош не виключив, що у подіях на майдані Незалежності в Києві минулими вихідними "могли бути задіяні різні спецслужби", але він не вважає, що вони були "головним двигуном" цих подій.

"Швидше за все, це все-таки радикально, революційно налаштовані хлопці, які хочуть якихось змін і бачать саме такий шлях їх досягнення", - сказав Д. Ярош.

Водночас він наголосив, що "Майдан-3 не вирішить усіх наших проблем". За його словами, без наведення ладу в тилу неможливо повернути окуповані території Донбасу і Криму. У зв'язку з цим він зі своїми соратниками створює рух, який має, за задумом ініціаторів, нагадувати "Народний Рух України" періоду до незалежності України, в якому могли б взяти участь представники різних партійних і громадських організацій для проведення реформ у країні.

За його словами, наразі тривають зустрічі з зацікавленими громадськими діячами і політиками. Д. Ярош уточнив, що йдеться не про створення партії. За його словами, робоча назва руху – "Державницька ініціатива Яроша".

ОСТАННЄ

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

Мерц зазнав поразки в першому турі виборів канцлера

Результати 1-го туру президентських виборів у Румунії свідчать про роботу РФ з просування на Заході своїх наративів - Климпуш-Цинцадзе

Комітет Ради у вівторок схвалить проєкт закону про ратифікацію угоди зі США, 8 травня проголосують, вважає Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА