Інтерфакс-Україна
10:31 10.02.2025

Запрацювала електронна система "Є-Бджільництво"

1 хв читати
Запрацювала електронна система "Є-Бджільництво"

Міністерство аграрної політики та продовольства повідомило про старт запуску першого етапу електронного сервісу завчасного сповіщення про застосування засобів захисту рослин "Є-Бджільництво".

"Цей сервіс допоможе бджолярам убезпечити бджіл від отруєння та організувати кероване бджолозапилення", - наголосили у міністерстві.

Завдяки новому сервісу аграрії отримають можливість вести журнал обробки земельних ділянок засобами захисту рослин (ЗЗР), подати заявку на пошук пасічника для розміщення пасіки, обрати пасічника із списку тих, хто запропонував свої послуги, вибрати період і земельні ділянки для запланованої обробки ЗЗР, інформувати пасічників, пасіка яких розміщена в радіусі 8 кілометрів поруч з оброблюваними ділянками тощо.

Бджолярі у свою чергу зможуть інтегрувати ДАР із реєстром пасічників, встановити геопозиції пасіки, надіслати відгук пасічника на заявки від аграріїв, подати заявку на пошук аграріїв, які потребують запилення, обрати тип вирощуваної культури та земельні ділянки під них.

Новий електронний сервіс повністю інтегрується з іншими електронними системами. Наприклад, реєстрами пасік та пестицидів.

Детальніше з усіма можливостями сервісу можна ознайомитись на сайті Мінагрополітики. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія втратила трильйони доларів через заниження вартості її нафти та нафтопродуктів – СЗР про ефект санкцій проти РФ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Біржовий продаж лісу "Лісів України" з II-кв.-2026 враховуватиме рейтингування доброчесності покупців – Соболев

Відмова від перевалки українського зерна загрожує банкрутством польських транспортних компаній – ЗМІ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Система е-аудиту з використанням файлів SAF-T UA запрацювала в Україні з 1 січня

Доходи держбюджету-2025 зросли на 24%, видатки - майже на 20% - Підласа

Глава Мінекономіки анонсував запровадження повного цифрового контролю за лісозаготівлею

Бізнес занепокоєний ризиками через скорочення строків повернення акцизних марок, закликає уряд переглянути їх

В Україні набув чинності закон про виноградарство і виноробство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА