Інтерфакс-Україна
17:36 19.12.2017

Мінфін оцінює обсяг тіньового лотерейного ринку України в $1 млрд

1 хв читати
Мінфін оцінює обсяг тіньового лотерейного ринку України в $1 млрд

Обсяг лотерейного ринку в Україні становить $1 млрд, повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

"Обсяг лотерейного ринку в Україні - $1 млрд як мінімум. Жодної копійки з цього не сплачується до бюджету, все в тіні. При цьому суспільство несе негативний ефект від цього бізнесу. І те, що такі заклади існують поза законом, але працюють по всій країні, я вважаю ненормальним", - сказав він на прес-конференції в Києві в п'ятницю.

Він також зазначив, що Мінфін розраховував на прийняття парламентом розробленого відомством законопроекту про легалізацію грального і лотерейного бізнесу в поточному році.

"Цього не сталося протягом цього року. Ми зараз шукаємо інші можливості легалізувати цей бізнес", - додав глава відомства.

За словами заступника міністра фінансів Сергія Марченка, Мінфін розраховує в 2018 році видати мінімум дві ліцензії на проведення і випуск лотерей.

"Їх може бути і більше, але питання в тому, що ми хочемо змінити правила гри на цьому ринку. Мінфін не влаштовує, що існує така кількість закладів, де стоять схожі на лотерейні автомати, і діяльність таких закладів ніким не контролюється, не обкладається податками . Ми маємо намір робити все, щоб легалізувати і фіскалізувати цей бізнес", - зазначив С.Марченко.

ОСТАННЄ

Соболев презентував нардепам пріоритети Мінекономіки в аграрній галузі

Трохи більше 17 МВт УЗЕ приєднано до мереж в Україні на тлі 3ГВт виданих на це техумов – голова НКРЕКП

Рада перерозподілила біля 40 млрд грн видатків і позбавила Київ 8 млрд грн доходів на користь "Укрзалізниці"

Ціни на житло в Україні у II кв.-2025 зросли на 14,9% – Держстат

Виробник паперових виробів ТМ "Сніжна Панда" за 7 міс. зберігає невеликий приріст виробництва

Обсяг виробництва сільгосппродукції в січні-липні 2025р скоротився на 18,5% - Держстат

Підприємство папірпрому "Зелений парк" за 7 міс. наростило обсяг виробництва на 38%

Рада з фінстабільності відкрила уряду шлях для приватизації Сенс Банку та Укргазбанку

"Нафтогаз" почав використовувати кошти кредиту ЄБРР в EUR0,5 млрд на закупівлю газу – Корецький

Кількість активних карток у II кв.-25 впала найбільше за 3 роки, mono скоротив відставання від Привату – НБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА