11:53 21.02.2020

Група дорожньо-будівельних компаній "Ростдорстрой" здійснить ребрендинг і змінить назву на RDS

2 хв читати
Група дорожньо-будівельних компаній "Ростдорстрой" здійснить ребрендинг і змінить назву на RDS

Група дорожньо-будівельних компаній "Ростдорстрой" у рамках розширення сфер діяльності здійснить ребрендинг, змінить назву на RDS, повідомив співвласник групи Юрій Шумахер в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Ми вирішили, що назва компанії "Ростдорстрой" - довгий і важкий бренд, особливо для європейського ринку, на якому ми, на додачу до ринку України, хочемо бути представлені", - сказав він, зазначивши, що ребрендинг дасть змогу компанії активніше розвиватися на міжнародних ринках.

За словами Шумахера, повсюдна диджиталізація і величезний потік інформації змушують бренди та компанії швидко розвиватися, зокрема змінюючи свій візуальний образ. "Усе стає більш спрощеним, легшим", - додав співвласник групи.

Він нагадав, що спочатку компанію було створено як інвестиційну групу "Рост" для будівництва житла і комерційної нерухомості. "Коли ми вирішили інвестувати гроші в дороги у 2005 році, ми назвали проект "Ростдорстрой". Нині ми працюємо у сфері дорожнього будівництва і вже входимо на цьому ринку до першої трійки компаній", - описав він еволюційний шлях розвитку компанії та її брендів.

До української групи компаній RDS входять "Київшляхбуд" і "Ростдорстрой". Основні напрями діяльності - будівництво, реконструкція та експлуатаційне обслуговування автомобільних доріг і мостів, будівництво аеродромних комплексів.

Компанія будує бетонну дорогу Н-14 Кропивницький-Миколаїв. У рамках реконструкції траси Н-31 Дніпро-Решетилівка в Полтавській області група компаній RDS будує шляхопровід через залізницю і ділянку першої бетонної дороги в Україні. У 2019 році компанія виграла тендер Світового банку на здійснення робіт на трасі першої категорії М-03 Київ-Харків-Довжанський.

Станом на січень 2020 року компанія працює в семи регіонах України і має десять виробничих баз.

Кінцевими бенефіціарними власниками групи компаній RDS є громадяни України Юрій Шумахер та Євген Коновалов. Розмір статутного капіталу становить 5,13 млн грн.


Повний текст інтерв'ю буде оприлюднений на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА