Інтерфакс-Україна
16:08 18.03.2025

Будь-які територіальні поступки потребують змін до Конституції, що заборонено під час війни - нардеп Сірко

1 хв читати
Будь-які територіальні поступки потребують змін до Конституції, що заборонено під час війни - нардеп Сірко

Будь-які територіальні поступки, зокрема щодо Криму, потребують змін до Конституції України, що заборонено під час війни і, ймовірно, нереально навіть у мирний час, вважає заступник голови фракції "Голос" Юлія Сірко (Клименко).

"Для будь-яких територіальних поступок, включаючи Крим, потрібно змінювати Конституцію України, що заборонено під час воєнного стану. І навіть у мирний час для цього потрібно знайти двічі по 300 голосів у Верховній Раді, що видається нереальним. Я не вірю, що це юридично можливо здійснити через Верховну Раду, оскільки немає необхідних голосів і, скоріше за все, не буде ніколи", - сказала Сірко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За словами народного депутата, Запорізька атомна електростанція має бути під контролем України.

“Щодо ЗАЕС, то це найбільша станція в Європі і вона повинна бути повернута під контроль України, тому що повноцінно включити її в російську систему неможливо. Контроль рф над ЗАЕС фактично означає перетворення станції на ядерну зброю, яка може вибухнути в будь-який момент і перетворити половину Європи на радіоактивну зону, не придатну до нормального життя. В інтересах ЄС та США, щоб рф пішла звідти і перестала мілітаризувати станцію і створювати велику небезпеку європейському континенту”, - зазначила Сірко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА