Інтерфакс-Україна
17:06 27.03.2025

Рада прийняла євроінтеграційний закон про врегулювання ринку послуг автотранспорту

1 хв читати
Рада прийняла євроінтеграційний закон про врегулювання ринку послуг автотранспорту
Фото: https://www.facebook.com/serhiy.derkach

Верховна Рада у четвер 267 голосами ухвалила закон про врегулювання ринку послуг автомобільного транспорту в Україні з метою приведення їх у відповідність до акта ЄС (№4560), згідно з яким ліцензію зможуть отримати лише компанії з "доброю" репутацією – без серйозних порушень чи санкцій за тяжкі злочини у сфері автомобільних перевезень.

"Основні зміни – у правилах ліцензування. Запроваджуються відповідні фінансові вимоги для перевізників – гарантії чи страхування, щоб бізнес був надійним. Працювати компанія має з професійними людьми – мова про менеджерів-управителів в компаніях перевізників", – прокоментував закон заступник міністра розвитку громад та територій Сергій Деркач у facebook.

За його словами, документ, який запрацює через рік після набуття чинності, наближає український ринок перевезень до правил ЄС.

"Це означає більше можливостей для українських перевізників, конкурентніші умови роботи та кращу якість послуг", – запевняє Деркач.

Він додав, що для систематизації інформації про перевізника буде використовуватись Єдиний комплекс інформаційних систем безпеки автомобільного транспорту.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

CreditKasa, "Финако", "Укрфинжитло", "Атлана" и CreditPlus возглавили список финкомпаний по доходу от финуслуг в 2024 г.

Шмигаль: Загальний дефіцит фінансування потреб на відбудову у 2025 р. становить майже $10 млрд

CreditKasa, "Фінако", "Укрфінжитло", "Атлана" і CreditPlus очолили список фінкомпаній за доходом від фінпослуг у 2024р.

ДПС ідентифікуватиме громадян, що займаються торгівлею через інтернет та отримують грошові перекази

Уряд дозволив бронювати робітників АОЗ та ДОТ і спростив вимоги для енергокомпаній

ВАКС за 21 місяць розгляду справи щодо стягнення на користь держави активів VS Energy дійшов до підсумкових пояснень сторін

Ціни на сири не знижуються через 25% націнки торгівельних мереж

Єдиний портал вакансій щодня відвідує понад 2,5 тис. шукачів роботи

Наглядова рада ОГТСУ 4 квітня розгляне звіт першого етапу конкурсу на посаду очільника компанії

НБУ не став продовжувати адмінобмеження P2P переказів 150 тис. грн завдяки жорсткішим самообмеженням ринку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА