Інтерфакс-Україна
09:57 19.02.2025

Верховний суд залишив під захистом історичний ареал Львова

1 хв читати
Верховний суд залишив під захистом історичний ареал Львова

Верховний суд ухвалив рішення, яким залишено в силі наказ Міністерства культури і стратегічних комунікацій про затвердження науково-проєктної документації, яким визначено межі й режими використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів Львова.

"Верховний суд задовольнив заяву позивача — ТОВ "Нью-Трейдінг Львів" про відмову від позову. Отже, суд виніс ухвалу про визнання нечинними попередніх судових рішень та закриття провадження у справі", - йдеться у повідомленні міністерства.

Відзначається, що попередні рішення Київського окружного адміністративного суду та Шостого апеляційного адміністративного суду не відповідали інтересам держави.

"Скасування наказу МКСК створило би серйозні ризики для збереження історичного обличчя Львова та його унікальної культурної спадщини. Наразі недобросовісні забудовники не зможуть скористатися ситуацією та розпочати будівельні роботи, що могли б призвести до непоправних руйнувань унікального історичного середовища Львова", - додали у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Каллас: Умови РФ щодо припинення вогню дають підстави сумніватися, чи хочуть вони миру

Мін'юст працює над побудовою єдиної державної системи органів управління національними архівами

За ніч збито 90 зі 174 ворожих БпЛА, 70 безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА