Інтерфакс-Україна
14:03 31.12.2024

Порушників комендантської години в новорічну ніч доставлятимуть до відділень поліції

1 хв читати
Порушників комендантської години в новорічну ніч доставлятимуть до відділень поліції

Дія комендантської години поширюється і на новорічну ніч, її порушників доправлятимуть до відділень поліції в усій Україні, повідомив начальник Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Максим Ахрамєєв.

"Національна поліція не має поки що інформації про зміни часового проміжку комендантської години. Відповідно Національна поліція, всі наряди реагуватимуть на осіб, які перебувають під час комендантської години на вулицях. З розумінням ставитимемось до людей, які мають різні причини: якщо була нагальна потреба і була необхідність звернення до лікарень або ще якісь причини, ставитимемося з розумінням. Усіх інших доставлятимемо, з'ясовуватимемо обставини", - сказав Ахрамєєв в ефірі національного телемарафону у вівторок.

При цьому на запитання, яка відповідальність передбачена для громадян за порушення комендантської години, він сказав: "На жаль, відповідальності немає".

За словами начальника департаменту, з 24 грудня задіяно максимальну кількість поліцейських у місцях максимального скупчення людей і на дорогах країни для гарантування безпеки дорожнього руху.

Ахрамєєв також розповів, що поліція реагуватиме на порушників заборони реалізації та використання піротехніки, уточнивши, що за це передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Україна, як ніхто інший, зацікавлена у припиненні розпочатої Росією війни

Стубб: Коаліція охочих об'єднана і сповнена рішучості досягти тривалого і справедливого миру для України

Очільник КМВА пообіцяв скасувати розпорядження про підвищення тарифів на управління будинками

Спікер МЗС України назвав Лукашенка "тарганом" за образу на адресу Зеленського

Генштаб ЗСУ: На покровському напрямку російські загарбники здійснили 21 атаку, 20 вже відбито

Російські війська накопичують сили на прикордонні з Сумською областю та готуються до більш активних дій - ЦПД

Ексзаступник начальника УДО Чучковський арештований з правом застави, від нього вимагають показів на Порошенка - адвокат

Енергетики повертають світло в оселі на Дніпропетровщині і Одещині після атак

Генштаб ЗСУ: На курському напрямку від початку доби відбулось 11 боїв, три з яких тривають

Рішення німецьких парламентарів збільшити оборонні витрати свідчать про усвідомлення ЄС своєї геополітичної ролі - Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА