17:14 18.01.2025

За матеріалами ДБР повідомлено про підозру нардепу за організацію незаконного переправлення через кордон під виглядом «водіїв»

1 хв читати
За матеріалами ДБР повідомлено про підозру нардепу за організацію незаконного переправлення через кордон під виглядом «водіїв»

 За матеріалами Державного бюро розслідувань Офіс генпрокурора повідомив про підозру чинному народному депутату України, який організував незаконне переправлення через кордон своїх знайомих.

Як повідомляє ДБР у телеграм у суботу, починаючи з липня 2022 року народний депутат надсилав від свого імені листи до Держприкордонслужби України щодо надання дозволу на виїзд чоловіків під виглядом водіїв, які начебто мали його супроводжувати за кордоном.

Як зазначає ДБР, яке не називає імені депутата, задокументовано 23 випадки, коли на підставі листів народного обранця 18 чоловіків призовного віку перетнули державний кордон без нього, адже він на час їхнього перетину або вже перебував за кордоном, або не виїжджав із країни взагалі.

Також, подекуди для закордонних поїздок йому було потрібно одночасно до 5 водіїв. Троє з таких "драйверів" взагалі не повернулися в Україну.

За інформацією джерел агентства в правоохоронних органах, йдеться про нардепа України Костянтина Бондарєва з "Батьківщини".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА