16:12 25.11.2024

Заступник глави МВС: Кількість злочинів із застосуванням зброї збільшилася в 42 рази порівняно з довоєнним часом

1 хв читати
Заступник глави МВС: Кількість злочинів із застосуванням зброї збільшилася в 42 рази порівняно з довоєнним часом

Кількість кримінальних правопорушень в Україні, скоєних із застосуванням зброї та боєприпасів, на третьому році повномасштабного вторгнення РФ збільшилася в 42 рази, якщо порівнювати з довоєнним 2021 роком, зазначають у Міністерстві внутрішніх справ України.

"У 2021 році було зареєстровано 273 таких злочини, у 2022 році кількість цих злочинів збільшилася у понад 4,6 раза - 1 тис. 267, у 2023 році ця цифра становила 11 тис. 186", - сказав в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко.

Він додав: "Станом на сьогодні за неповний 2024 рік уже зареєстровано 11 тис. 489 таких злочинів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Перші аукціони на послуги з розмінування агроземель за заявками 2025р обсягом 28,1 млн грн пройдуть в березні

Президенти Польщі та Латвії обговорили питання безпеки та припинення агресії РФ проти України

Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства

Президент Європейської ради зустрівся з прем'єром Угорщини

Через удар ворожого дрона по селу на Харківщині поранено мирного мешканця

Польща переобладнає цивільні аеропорти під військові завдання

Макрон провів розмову зі Стармером і Зеленським

В ОП обговорили посилення підтримки України в країнах Африки з керівниками дипмісій

У Краматорську вже 16 поранених внаслідок атаки окупантів, серед них – діти

Жовква зустрівся з заступником генсека НАТО: членство в Альянсі залишається на порядку денному

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА