Інтерфакс-Україна
14:07 20.11.2024

Рекордна кількість американців хочуть здійснити покупки з Дня подяки до кіберпонеділка

1 хв читати
Рекордна кількість американців хочуть здійснити покупки з Дня подяки до кіберпонеділка

Рекордна кількість американців цього року планує здійснити покупки в п'ятиденний період від Дня подяки до кіберпонеділка в традиційних магазинах і онлайн - 183,4 млн осіб, прогнозує Національна федерація ритейлерів (NRF).

Попередній максимум у 182 млн осіб було зафіксовано 2023 року.

"Святковий шопінг продовжує набирати обертів, деякі з найзавантаженіших днів у році припадають на п'ятиденні вихідні на честь Дня подяки", - зазначає віцепрезидентка NRF з питань промисловості та споживчого аналізу Кетрін Каллен.

Головні причини, через які американці хочуть здійснювати покупки протягом цього періоду, полягають у тому, що "пропозиції надто хороші, щоб їх втратити" (57%), "це традиція" (28%). Майже чверті респондентів (24%) подобається починати святковий шопінг на вихідних у День подяки.

"Чорна п'ятниця" залишається найпопулярнішим днем для покупок у цей п'ятиденний період: 131,7 млн осіб (72%) планують вирушити в магазини або зробити покупки онлайн. Кіберпонеділок є другим за популярністю днем - 72,3 млн (39%).

День подяки цього року випадає на 28 листопада, "чорна п'ятниця" - на 29 листопада, кіберпонеділок - 2 грудня.

В опитуванні федерації, що проходило 1-7 листопада, взяли участь 8135 американців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Всіх шахтарів з ураженої атакою дронів шахти підняли на поверхню – ДТЕК

ЄС має намір надати країнам-членам додаткові повноваження для інспектування суден "тіньового флоту" РФ

РФ збільшила фінансування пропаганди в бюджеті 2026 року на 54 відсотки – Сибіга

Росіяни атакували шахту ДТЕК у Дніпропетровській області, гірників евакуюють

Росіяни вразили енергооб'єкт у Чернігівській області

Укренерго анонсує на 20 жовтня обмеження енергопостачання для промислових споживачів

"Томагавки" потрібні Україні для змішаного використання з дронами, як це робить РФ, – Зеленський

Зеленський готовий взяти участь у перемовинах Трампа з Путіним в Будапешті та говорив про це з президентом США

Окупанти в неділю збільшили активність на курському та костянтинівському напрямках – Генштаб

Новий постпред України при Раді Європи прибув до Страсбурга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА