Інтерфакс-Україна
17:33 10.10.2012

Петро Симоненко: Соціологи навмисно занижують рейтинги Компартії

1 хв читати

Соціологічні групи навмисно занижують рейтинги Комуністичної партії України перед виборами, заявив лідер КПУ Петро Симоненко під час запису програми на телеканалі "ОТБ" у Харкові.

Як повідомляє прес-служба КПУ, коментуючи слова ведучої про те, що більшість соціологів прогнозує, що рейтинг КПУ на виборах-2012 становитиме близько 10%, П.Симоненко наголосив, що цей показник значно занижено. "Я з повагою ставлюся до соціології. Але, на жаль, у сьогоднішніх умовах більшість соціологічних груп працюють у певних інтересах", - зазначив лідер комуністів.

За словами лідера КПУ, соціологи спеціально показують низькі рейтинги комуністів, незважаючи на те, що вони із кожним днем зростають. П.Симоненко також заявив, що, всупереч усім прогнозам, комуністи взяли досить високий показник у Російській Федерації.

"Лівий поворот відбувається в усій Європі, і влада це бачать. І те, що в Україні дедалі більше прибічників КПУ, примушує їх йти на технології, завдяки яким у населення формують думку про те, що прохідною може бути лише партія влади, і її рейтинги, як священна корова, непохитні", - зазначив лідер комуністів.

Підсумовуючи, П.Симоненко додав, що не береться робити чіткий прогноз про те, з яким результатом Компартія пройде до парламенту. "Про це я зможу вам сказати 29 жовтня. Але, безумовно, він значно вищий, ніж той, про який заявляють соціологи", - резюмував лідер КПУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві без тепла лишається 454 житлові будинки, переважно в ж/м Виґурівщина-Троєщина - мер

У Кривому Розі загинула жінка, постраждали ще троє цивільних через атаку БпЛА

"Укренерго" в останній робочий день тижня обмежуватиме електроенергію в усіх регіонах України протягом доби

Батьки київських школярів отримують повідомлення про відновлення навчання з 2 лютого очно чи дистанційно

У Резерв+ 30 січня з опівночі до 2 години ночі можуть бути недоступні послуги через технічні роботи - Міноборони

Каллас: Росія у чорному списку через ризики відмивання грошей

У районі Дронівки важкі позиційні бої; основні зусилля ворог зосереджує на форсуванні річки Сіверський Донець - ЗСУ

Українські підрозділи контролюють північну частину Покровська, у Мирнограді тримають оборонні рубежі – УВ "Схід"

Мінсоцполітики пропонує маломобільним киянам отримати реабілітацію та лікування на час відсутності світла та тепла

Ексрадниця керівника ОП Зарівна почала викладати в Чиказькому університеті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА