15:17 07.06.2013

В Українi планують вiдновити 2 тисячi спортивних майданчикiв протягом 4 рокiв

1 хв читати

У рамках вiдродження спортивної iнфраструктури та згiдно iз Загальнодержавною соцiальною програмою розвитку фiзичної культури та спорту на 2013-2017 роки в Українi щорiчно планують вiдновлювати по 500 спортивних майданчикiв i 50 басейнiв, розповiв у програмi "Соцiальний статус - Вашi права та пiльги" на телеканалi Tonis перший заступник мiнiстра молодi та спорту Сергiй Глущенко.

За його словами, фiнансування здiйснюватиметься у розмiрi 50% iз центрального та 50% iз мiсцевих бюджетiв.

"Ми вiддаємо iнiцiативу в руки мiсцевої влади, яка має продемонструвати на дiлi своє бажання вiдроджувати спортивнi об'єкти", - сказав Сергiй Глущенко.

Вiн зазначив, що на масштабнiшi спортивнi проекти влада має намiр залучати кошти через державно-приватне партнерство, обiцяючи бiзнесу податковi преференцiї.

"Перший крок на цьому шляху вже зроблено. Верховна Рада ухвалила закон про звiльнення вiд сплати податку на землю пiдприємцiв, якi будують спортивнi об'єкти. Таких об'єктiв в Українi 59. Це олiмпiйськi центри та об'єкти, на яких тренуються збiрнi команди. Крiм того, нинi ми готуємо законопроект про створення сприятливих умов iнвестування в галузь", - повiдомив перший заступник мiнiстра.

За його словами, будiвництво спортивних комплексiв - прибутковi бiзнес-проекти. "Примiром, до Євробаскету-2015 всi шiсть гiгантських фiзкультурно-спортивних комплексiв буде побудовано на 100% за рахунок iнвестицiйних коштiв. Держава не вкладає нi копiйки", - зазначив Сергiй Глущенко.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У середу завдано ударів по 14 місцях скупчення окупантів - Генштаб ЗСУ

Люксембург вносить EUR5 млн в артилерійську коаліцію для фінансування Caesar для України

Кличко: Сьогодні Київрада ухвалить рішення про фінансово-кредитну підтримку малого та середнього бізнесу, який працює у сфері виготовлення БПЛА

До пакета військової допомоги від Швеції входять два літаки ASC 890

Байден наближається до скасування заборони на удари України з американської зброї по території РФ - NYT

Церемонія прощання з генеральним директором агентства "Інтерфакс-Україна" Олександром Мартиненком відбудеться в п'ятницю об 11:00 на Байковому кладовищі, з Михайлівської площі буде організовано виїзд автобусами

Європол повідомляє про найбільшу в історії операцію проти ботнетів, в Україні та Вірменії заарештовано чотирьох зловмисників, восьмеро в розшуку

Електронне бронювання буде запущено на порталі "Дія"

Нічна ракетна атака залишила без світла понад 10 тис. абонентів на Хмельниччині - Міненерго

Донецька ОВА: Через обстріли поранено 8 місцевих жителів, із лінії фронту евакуйовано 199 осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА