Інтерфакс-Україна
10:46 04.07.2013

Понад півтисячі людей зібралися на мітинг перед будівлею Врадіївського райуправління міліції

1 хв читати

Перед будівлею Врадіївського райуправління міліції, де о 10:00 четверга розпочався брифінг із розслідування зґвалтування і побиття місцевої жительки правоохоронцями, зібралося понад півтисячі мітингувальників.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", люди продовжують підходити до будівлі райвідділення. Серед мітингувальників багато представників ВО "Свобода", яких можна відрізнити за символікою партії.

Присутні вимагають звільнення всіх співробітників райуправління міліції, прозорого та справедливого розгляду цього злочину, а також скоєних на території району раніше.

На під'їздах до райцентру стоять пости Державтоінспекції, і серед мітингувальників поширюються чутки, що автобуси з людьми не пропускають до Врадіївки. Однак підтверджень цієї інформації поки що немає.

Водночас в. о. начальника Врадіївського райвідділу міліції Валерій Коба спростував інформацію, поширену в деяких ЗМІ, про те, що міліціонери масово подають заяви про звільнення. "У мене на столі немає заяв про звільнення", - повідомив він журналістам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС засуджує включення портів Бердянська та Маріуполя до переліку портів РФ і закликало ІМО відреагувати

Шмигаль і прем'єр Норвегії відвідали підприємство з виробництва дронів

Свириденко та глава мінфіну Німеччини обговорили фінансування бюджету, оборонку та макрофінансову стабільність України

Єрмак: Норвегія допоможе Україні пройти зиму та підтримує закупівлі газу

У Міноборони Німеччини повідомили дату і місце наступного засідання "Рамштайну"

Сили безпілотних систем за добу уразили 704 унікальні цілі противника

Прем'єрка Свириденко: Ми відкрили два нові транзитні пункти на Дніпропетровщині та Харківщині для розвантаження Павлограда

Зеленський обговорив безпекові гарантії з делегацією парламентської мережі United for Ukraine

Українська видавнича асоціація закликає дозволити купувати книги за кошти з держвиплати "Пакунок школяра"

Трамп: Україна і Росія мають самі визначити, коли проводити зустріч у верхах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА