Інтерфакс-Україна
17:23 12.05.2014

Сигнал телеканалів медіагрупи "1+1" відключено в 5 містах на сході України - прес-служба

1 хв читати

Сигнал телеканалу "1+1" було відключено в понеділок у Артемівську (Донецька обл.), який став п'ятим містом у регіоні, в якому в ефірі не доступний сигнал телеканалів групи "1+1".

"Сьогодні, 12 травня, стало відомо, що в Артемівську Донецької області відключили ефірне мовлення телеканалу "1+1". Це вже п'яте місто на сході України, в якому терористи відключили канал. Крім того, у Костянтинівці Донецької області відключили канал "ТЕТ", який належить до групи "1+1 Медіа". Зараз на частоті каналу транслюється "Россия-24", - йдеться в повідомленні прес-служби медіагрупи.

За даними телеканалу, раніше сигнал було відключено в Донецьку, Луганську, Ровеньках та Лисичанську (обидва-Луганська область).

У компанії додають, що мовлення телеканалу жителів регіону, як і раніше, доступне через супутник, а також на офіційному сайті групи "1+1".

ОСТАННЄ

Коаліція охочих погодилася продовжувати підтримку України – Стубб

Президент Єврокомісії: Інтереси України – це наші інтереси, ми й надалі будемо твердо підтримувати Україну в майбутніх переговорах

Зеленський закликав учасників Коаліції охочих розробити працездатну рамку для розгортання сил стримування в Україні

Ердоган запропонував провести прямі переговори між Україною та Росією в Стамбулі

Макрон: Найближчими днями ми фіналізуємо рішення з країнами ЄС щодо забезпечення фінансування України

Макрон: Не має бути жодних обмежень щодо української армії

Макрон: "Мирні переговори" мають продовжуватися, і маємо й надалі тиснути на Росію

Кошта: ЄС продовжуватиме тиснути на Росію та підтримувати Україну

Макрон: Буде створена робоча група під керівництвом Франції та Британії, за підтримки Туреччини й США щодо підготовки гарантій безпеки для України

Трамп щодо війни РФ проти України: я думаю, що ми дуже близькі до угоди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА