Інтерфакс-Україна
14:29 22.06.2014

Троє членів екіпажу вертольота ДСНС Мі-8 загинули внаслідок катастрофи в Харківській області - міліція

1 хв читати

У Зміївському районі Харківської області зазнав аварії вертоліт Мі-8, що належить Держслужбі України з надзвичайних ситуацій, внаслідок чого загинули троє членів екіпажу, повідомляє відділ зв'язків із громадськістю ГУ МВС України в Харківській області.

У повідомленні наголошується, що вертоліт ДСНС зник із радарів близько 10.00 суботи.

"Під час перевірки інформації було встановлено, що вертоліт "Мі-8" прямував за маршрутом "аеродром "Ніжин - аеродром Чугуїв", а того ранку вилетів із аеродрому Чернігівської області. О 09.55 вийшов останній раз на зв'язок і пропав із радарів", - розповіли в міліції.

Машину було знайдено вранці в неділю на території Зміївського району області у населеному пункті Лазунівка в лісосмузі.

Цю подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.2 статті 276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту) Кримінального кодексу України.

Наразі співробітники правоохоронних органів здійснюють першочергові слідчо-оперативні заходи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НЗФ через війну може зiткнутися з труднощами під час виконання фiнзобов'язань, з 19 січня він у простої через е/е

Стартувала подача заявок на програму "СвітлоДім" - Свириденко

Завод "Євроформат" 2025р збільшив виробництво ліфтів на 20%

Майбутній прем'єр Нідерландів виключає переговори з Путіним і заявляє про підтримку України – ЗМІ

Рада оборони Харківської області ухвалила евакуацію в примусовий спосіб родин із дітьми із семи сіл Старосалтівської громади

Запоріжжя у січні через обстріли зазнало три регіональні блекаути та 90 пошкоджень електромереж

До Києва надійшла перша партія генераторів від мерії та громади Варшави – Кличко

Освітній омбудсмен пропонує розділити вступників з ТОТ та вступників з територій активних бойових дій в окремі квоти

Кабмін скасував ліцензування експорту та імпорту літій-іонних акумуляторів

Шість супермаркетів "АТБ" на Троєщині тимчасово працюватимуть цілодобово

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА