Інтерфакс-Україна
18:02 14.07.2014

Ан-26 імовірно збили з російського літака - РНБО

1 хв читати
Ан-26 імовірно збили з російського літака - РНБО

Український військово-транспортний літак Ан-26 ймовірно збили з російського літака, заявив спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

"Виходячи з даних, переданих українськими льотчиками, розглядаються дві версії: постріл було здійснено наземною ракетою з ракетного комплексу "Панцир" або самонавідною ракетою Х-24 класу "повітря-повітря", яку було випущено з літака, піднятого з російського аеропорту Міллерово", - сказав він на брифінгу в понеділок.

О.Лисенко повідомив, що на борту літака, окрім членів екіпажу, перебував один супроводжувальний. Усі ці люди, за словами представника РНБО, вийшли на зв'язок, до них направлено групу підтримки.

Як повідомлялося, біля Луганська в понеділок був збитий український літак АН-26, обидва пілоти успішно катапультувалися.

Міністр оборони Валерій Гелетей у доповіді президентові України Петру Порошенку повідомив, що через те, що літак йшов на висоті 6,5 км, його ураження переносними зенітними комплексами є неможливим, тобто, "літак був уражений іншою, більш потужною ракетною зброєю, що було застосовано, ймовірно, з території Російської Федерації".

ОСТАННЄ

Зеленський провів відеоконференцію з послами й консулами щодо пріоритетів на 2026 рік

Сили оборони відбили заминулу добу 256 ворожих атак - Генштаб

Сибіга обговорив з очільницею МЗС Швеції енергетику, винищувачі й антикорупційні розслідування в Україні

Гутерреш засудив атаки РФ на цивільних та цивільну інфраструктуру в Україні

Росіяни атакували Хмельницьку область ракетами "Кинжал" - ОВА

У Раді зареєстровано законопроєкт про заборону виїзду за кордон порушникам правил військового обліку - нардеп

Правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Лисянський загинув в ДТП

НАБУ та САП вручили клопотання про тримання під вартою колишньому віцепрем'єр-міністру

Трафік у мережі "Київстар" після удару РФ по енергетиці 8 листопада зріс на понад 10% - до рекорду - CEO

Зеленський: Готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист в прикордонних областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА